Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi (volt) a legjobb dolog a...

Mi (volt) a legjobb dolog a terhességedben?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nem vagyok rosszul. Ha nem none a hasam eszre se vennem. Meg fogytam is. Szamomra az is jo
2015. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán mikor a kisruhákat vettem vagy vasaltam és mindig elképzeltem, hogy a baba a pocakomban ezekbe bele fog férni. :) de én szerettem terhesnek lenni, a nagy hasam is szerettem azt meg főleg, ahogy mozog a baba. Még ha néha kellemetlen is volt. Meg így utólag kellemes emlék az izgulás UH-k előtt, sőt, még a szülés is, már pár nappal utána azt mondtam, hogy ezt az egészet akarom legalább még egyszer..
2015. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megszületett és már nem voltam terhes :)
2015. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam rosszul, tudtam dolgozni, ameddig terveztem, és időre, egészségesen született meg a gyerkőc.
2015. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor éreztem magam a legszebbnek, egyszerűen ragyogtam, tele voltam energiával imádtam, pedig óriási hasam volt:)


és alig vártam hogy mégegyszer át éljem ugyan ezt. hát a második terhességem az "terhes terhesség" volt

2015. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A tudat, hogy babám lesz :) :)

Ezenkívűl, az hogy nem vagyok rosszul és mindenki kedvesebb, figyelmesebb velem, mint amúgy. Kollégák megkérdezik hogy vagyok, segítőkészek, érdeklődőek.

A férjem is többet segít, pl nem kell én sikáljam a kádat, megcsinálja ő :)

2015. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 florszi ***** válasza:
100%
a Tudat , hogy kisbabám lesz :)) na meg a mozgás :) imádom amikor tekereg a kis picurkám csak néha már fáj :D de lényegébe nem szeretek terhes lenni :D az első időbe még jó volt aztán amikor kiderült h terhességi cukrom van onnan már nem volt az igazi. De csak azért mert nem szeretném ha baja lenne :) de amúgy van benne jó is meg kevésbé kellemes is :)
2015. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A szülés! Hogy végre meglett egészségesen! :)
2015. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapot leszámítva csodás terhességem volt. Előfordult, hogy ismerőseim azt hitték, hogy be vagyok csípve, mert annyira jó kedvű voltam, hogy félelmetes. :) Tele voltam valami boldogsághormonnal, ami majdnem a végéig kitartott.
2015. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Kifejezetten fittnek, szépnek éreztem magam. A legszebb pillanatok az uh-k voltak. December 23án este a 4d-s babamozi volt életünk legszebb élménye, csodálatos, békés volt az egész 😊
2015. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!