Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen menstruációs...

35 hetesen menstruációs érzésem van. Ez lehet jósló fájás?

Figyelt kérdés
Eléggé görcsöl a hasam és a combom is fáj. Volt valakinek hasonló? Kell aggódnom?
2010. márc. 17. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ilyen a jósló fájás.Nálam is a 35. héten jelentkezett.Kb akkor mondták azt is az ultrahangon,hogy beállt a baba feje.Én már azóta 40 hetes vagyok és még mindig csak ezeket a jósló fájsokat érzem naponta többszőr is.Emiatt nem kell aggódnod!
2010. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Olvastam, hogy mihez hasonlít, de más érezni. Akkor biztos az volt. Sokszor tök hülyének érzem magam, mert igyekszem mindent elolvasni, hogy tudjam mire számítsak mit kéne érezni, de ha érzek valami mégsem vagyok biztos benne. De gondolom a következő gyereknél már könnyeb lesz. Könnyű szülést. Akkor neked már nincs sok vissza
2010. márc. 17. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mész NST vizsgálatra,nézd meg az eredményedet.Az alsó sáv kimutatja a jósló fájásokat is a vizsgálat alatt.Ilyenkor kis dombocskák jelennek meg a papíron.
2010. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Meg fogom nézni. :)
2010. márc. 27. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!