Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 mm-es petezsák a 7. Héten...

8 mm-es petezsák a 7. Héten normális?

Figyelt kérdés
3hete csináltam egy +tesztet. A múlt héten mentem uh-ra, de csak 4mm-es felritkulást láttak. Ma megint elmentem és most is csak 8 mm-es petezsákot láttak, de benne még semmit. Vajon van még esély? Ez fejlődésnek számít, vagy mondjak le róla?
2015. okt. 27. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor 7 hetesen voltam (mensi szerint volt ennyi, valójàban csak 6 hetes voltam, tudom az ovu napjàt, késői ovu volt) akkor volt 12mm-es petezsàk, szikhólyaggal. 1 héttel később volt 12mm-es embryo szìvhanggal.


Ha késői ovud volt, simàn jó vagy ;)

2015. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. Van esély, hogy akár 2 héttel fiatalabb legyen a terhességed, ha csak 3 hete teszteltél. Lehet, hogy 5 hetes vagy valójában. Szóval még ne mondj le róla.
2015. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális.

[link]


Szívhang van?

2015. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elküldés után olvastam újra a kérdést, hogy benne még semmi.


De ne csüggedj! Mikor mész újra?

2015. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Majd 10nap múlva kell újra mennem. Eléggé le vagyok tőrve, de talán egy pici esély még van.
2015. okt. 28. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha 3 hete teszteltél pozit akkor már látnia kellene a dokinak szívhangot. 10 napig a doki is , hogy hagyhat kétségek közt.
2015. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves màsodik ha 5 hetes lenne a kérdező, 3 hete hogyan tesztelhetett volna pozit, 2 hetesen?
2015. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bocs, beletekeredtem. Először elkezdtem írni éppen, hogy ha már 3 hete pozitívat tesztelt, akkor ez nagyon nem jó jel, aztán valamiért belezavarodtam a hetek számolgatásába (pedig elég egyszerű, hogy 7-3=4), és homlokegyenest az ellenkezőt írtam. Bocs, hogy megvezettelek, kérdező. Legalább az első mondatom még talán érvényes, a remény hal meg utoljára.
2015. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!