Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kispesti sztk-ba nőgyógyásza...

A kispesti sztk-ba nőgyógyászatra jár valaki dr Hajdu Zsolthoz? Vagy dr Ita Jenőhöz? Véleményeket szeretnék kérni erről a két orvosról

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 11:38
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
dr Hajdu Zsolt véleményem szerint nem szabadna praktizáljon. Ilyen modorral, stílussal én nem engedném betegekkel foglalkozni. Egyáltalán nem segítőkész, empátia és kedvesség nyomokban sem található meg benne. Háborgó, visszataszító embernek találom és ha tehetném mindent megtennék, hogy soha többé ne praktizálhasson. Keménye voltam, de ez az igazság... már többször is bebizonyosult.
2010. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Mind a kettőnél volt szerencsém megfordulni.

Szerintem számít az első benyomás, mert egy nőgyógyászati vizsgálat amúgy sem kellemes.

Hozzátenném, hogy 16. hétig nem akartak velem sehol foglalkozni mert nem volt bejelentett fővárosi címem, és ezt pontosan elmondtam minden doktornak is, hogy nagyon félek, és szeretném tudni minden rendben van-e.

Dr. Hajdú Zsolt, tőle kértem, hogy írja fel a kötelező 16 hetes beutalókat, mert az asszisztense mondta menjek nyugodtan. 2 perc után kidobott, hogy viszlát, és nem akarta ideadni a beutalót, pedig köztudott, hogy a 16. heti vérvételnek a 16. héten kell megtörténnie és ha már ott vagyok és vért vesznek a terheléses cukrot is le tudják venni, hogy ne kelljen 1 héten 2x vérvételre menni. Elvárta volna, hogy azt kérjem attól az orvosomtól, akihez eredetileg akartam menni (Ita) És benne volt a hangsúlyában, hogy egyáltalán mit keresek itt. Egy kérdést nem tudtam feltenni, és annyit mondott itt vannak a beutalók, amit az asszisztensek adtak ki, és mehetek. Nem mondta, hogy miket írt fel.

Dr Ita Jenő, elmondtam neki, miért vagyok itt, és mikor másodszor megjelentem, akkor csak arra emlékezett, hogy nálam kavarodás van. Letolt, hogy nem mentem vissza az eredményért, mert azt vinnem kellett volna uh-ra amit nem mondott el, mert ő csak azt mondta másodszor mikor menjek, azt nem, hogy a leleteteket vinnem kell. Annyit nem kérdezett meg, hogy jól vagyok-e van-e valamilyen panaszonom. A leleteimet kipingálta aláhúzással és ennyit mondott: kb-ra rendben van. Pedig volt rajta jópár eltérés. Szintén időm nem volt kérdezni.

Na köszönöm szépen hiába a sok ajánlás neten, hogy jó orvos lelkiismeretes velem nem volt az. De ez csak egy vélemény. El kell menni és megnézni szimpatikus-e vagy sem, mert ahány ember annyira különbözünk.

Nyilván azért abba érdemes belegondolni, ha egy orvos rossz, akkor nem praktizálna, hiszen nem lennének betegei.

Ha nem felel meg igényünknek még mindig ott van a lehetőség másik orvost keresni.

Hiszen egy nőgyógyász legyen nagy szaktudású, amit tapasztalattal és állandó tanulással ér el, ugyanakkor törékeny nőkkel bánik, hiszen terhesség alatt tele az ember hormonokkal ezért legyen emberséges és meghallgasson továbbá a vizsgálatokat is ennek megfelelően lelkiismeretesen végezze el.

2011. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
köszönöm azóta már 6 hónapos a nagy fiam:)és magán orvos mellett döntöttünk végül!
2011. okt. 18. 07:52
 24/34 Orsimami válasza:
Nemrégiben jártam dr. Hajdu Zsoltnál. Nála modortalanabb, ellenszenvesebb és igencsak "tartom a a markom" nőgyógyásszal már rég találkoztam. Én is az egészségügyben dolgozom, de felháborítónak tartom, hogy egy orvos ilyen szinten etikátlan, esküjének minden téren ellentmondóan és emberileg is visszataszítóan viselkedjen. Én a helyedben messziről elkerülném. Ita doktorrol sem hallottam túl sok pozitívumot, de nála mg nem jártam...
2012. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

Sziasztok!

Hát elsősorban... Nekem is rossz véleményem van sajnos a dr. Ita Jenőről, ugyanis nekem is azt állapította meg,hogy nagyon pici a méhem. Csak,hogy én nem álltam meg egy orvosi szakvéleménynél,hanem mentem tovább, és mint kiderült szó sincs ilyesmiről.

Másodsorban... Mindenkinek csak ajánlani tudom a dr. Gombos Sándor urat, főleg az első szülőknek. Roppant figyelmes, mindent elmond többször is, nyugodt,és elsősorban nem türelmetlen. Továbbá ha a betege leszel,éjjel-nappal eltudod érni a privát számán,ha új kérdések merültek fel benned,vagy fájdalmaid vannak. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.


Ui.: Azért ne ítéljétek el annyira a dr. Ita Jenőt se, valakinek biztos szimpatikus...ha meg nem,menj tovább és keress másik orvost!!

Üdv: E

2012. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
19%

Hónapok óta látom ezt a mocskolódást, ami itt történik.Ha a kispesti piacon a hentes büdös húst ad, és én ezt megírom a neten, nevén nevezve a hentest, akkor ő engem feljelenthet becsületsértésért, rágalmazásért, ami BŰNCSELEKMÉNY!:"A rágalmazás tényállása az ember jóhírnevének, társadalmi megbecsülésének büntetőjogi védelmét teremti meg. A rágalmazás vétségét az követi el, aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ. Alapesetben egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. Minősítő körülmény, ha a rágalmazást (...) nagy nyilvánosság előtt, vagy jelentős érdeksérelmet okozva követik el."

Jó, ha ezt tudjuk...

Ha bárkit névvel jelölök meg a gyakorikerdesek.hu-n, akkor letiltanak, mert az illetőnek személyiségi jogai vannak, amit én lábbal tiporok, ha megnevezem őt.

Orvosokkal miért lehet ezt megtenni????

2012. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Az előzőekhez még hozzátenném a becsületsértés fogalmát: "A becsületsértés vétségét az valósítja meg, aki a rágalmazás esetén kívül mással szemben a sértett MUNKAKÖRÉNEK ELLÁTÁSÁVAL, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben, és/vagy nagy nyilvánosság előtt a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el. A bűncselekményt egy évig terjedő szabadságvesztéssel bünteti a jogalkotó."

Gondoljátok át, helye-e, amit műveltek?

2012. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én is leírom a véleményemet. Édesapám szakorvosként a kispesti SZTKban is rendel, így kb. ismerünk mindenkit. Megszoktam, hogy szépen beszélnek velem, türelmesek (biztos, hogy Apa miatt, ezért néha rosszul is éreztem magam), de Hajdú nem volt hajlandó "jópofáskodni", először majdnem sírva jöttem ki, de Édesapám helyre rakott, hogy nála jobb szakorvost nem ismer nőgyógyászként az SZTKban, és ha a szaktudás számít Nekem, az, hogy teherbe essek, maradjak nála. Nem bántam meg. Soha nem volt kedves, igen modoros, néha csak motyog magában, de a szaktudás óriási. Én enm kérdőjelezem meg a többi orvos tudását, de Hajdú tényleg nagyon ért a szakmájához.
2013. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Van még Dr. Gombos doktor úr is -

Ő milyen?

2014. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Dr. Szeitz és Dr. Ita már nincsenek ott azóta

(Dr. Szeitsz azt hiszem elment nyugdíjba)

2014. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!