Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket mikor küldtek laborba?

Titeket mikor küldtek laborba?

Figyelt kérdés

Megállapították a héten, hogy 7 hetes terhes vagyok a nőgyógyász adott papírt élő embrióról átirányított a védőnöhöz, voltam házidokinál is a papírokkal, de ő sem küldött sehova.

Mikor szoktak laborba, fogászati szűrésre illetve EKG-ra küldeni?


2015. nov. 1. 13:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Háziorvosa válogatja, küld-e vizsgálatra a 12. hét előtt. Én a rizikóbesorolásos papírral együtt mentem a védőnőhöz 6+4 hetesen, majd még aznap a háziorvoshoz (ha jól emlékszem neki is kellett egy példány a rizikóbesorolásról... de erre ár nem emlékszem biztosra). Engem nem küldött el 12. hét előtti vérvizsgálatra, de rögtönk kaptam egy időpontot mikor menjek vissza a beutalókért és ott helyben megcsinálta az EKG-t is. Fogorvoshoz 16. héten mentem, mikor már nem volt hányás/hányinger. Nálunk szemészt is javasolnak, hogy rendben van-e a retinád. Szerintem vagy kérdezz rá a háziorvosnál mikor kell menned, vagy a 11. héten kérd ki a beutalókat az első kötelező vizsgálatokra (labor, toxoplazma, Vércsoport meghatározás, Hepatitis és szifilisz szűrés).
2015. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!