Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hát nincs megoldás?

Hát nincs megoldás?

Figyelt kérdés
32. hetes kismama vagyok, közel egy hónapja küzdök az állandó vádligörcsökkel. Már dolgozni se tudok, egy hétig szinte minden nap begörcsölt a lábam és a hasam is munka közben. A hasi görcsök elmúltak, de a lábaim nem. A magnéziumot már nem tudom emelni, mert hasmenésem van. Minden este és minden pisi alkalmával nyújtok is, de semmi se működik. Teljesen el vagyok keseredve, mert képtelen vagyok kialudni magam, stresszes, érzékenyebb, idegesebb vagyok - a magnézium ellenére is! A férjem megértő, de őt se használhatom levezetőnek minden alkalommal. Kétségbe vagyok esve.
2015. nov. 3. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a kálciumot, nem csak a magnézium hiánya okozhat ilyet. Csak a kálciummal jobban kell vigyázni mert nagy mértékben öregíti a lepényt viszont 1300 mg-ra szüksége van a szervezetednek most, nyilván nem ennyi okozhat gondot, hanem jóval több. Egy pohár tej 300 mg, a sajtokban rengeteg van meg sok mindenben, most hirtelen nem jut az eszembe.
2015. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, szedek tablettában és mellé tejterméket is eszem.
2015. nov. 3. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség amit írok, de infúzióban nem lehet magnéziumot kapni?
2015. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, dehogynem, én kaptam már. (Szivritmuszavarra). De a magnézium túladagolás első tünete a hasmenés, kérdezőnek nincs szüksége több magnéziumra.


Kérdező, sajnos ezeken kívül mint a vizesedésnél is, lábgörcs is lehet azért, mert a méhed nyomja a vénákat így rosszabb a láb vérellátása. Nem csak ásványianyag hiány okozhatja. :( esetleg kérdezz orvost, hátha tud valami okosat mondani. Nekem is volt de csak néha, én azt olvastam lefekvés előtt nyújtogatni jó a lábakat, pontosan nem emlékszem sajnos, már nem vagyok terhes és nem tegnap olvastam.

2015. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, nyújtok, többször is, masszírozzuk, melegítem az izmaim. A vicc, hogy összesen, a terhesvitaminnal és a külön magnéziummal 1000 mg-ot szedek. Ezért is vagyok elképedve a hasmenésem miatt.
2015. nov. 5. 08:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja, az orvosom közölte, hogy nem kéne a terhesvitaminnál többet beszednem.. Abban 239mg van összesen.

Tegnap voltam ellenőrzésen, minden rendben, a baba teljesen egészséges, szépen hízik, a görcsökre meg annyit mondtak, hogy ez van. A hasi görcsökre csinálnak egy teljes vizelettesztet, hátha fertőzésem van, de mivel nem csíp, nem fáj, szerintem csak a pocakom súlya okozta.

2015. nov. 5. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!