Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Remeg a baba? Éreztetek már...

Remeg a baba? Éreztetek már hasonlót?

Figyelt kérdés

Mintha egy rezgő mobil telefon lenne a hasamban.... kissé megijedtem, már lassan 5 perce csinálja...

33 hkm


2015. nov. 5. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem akarlak megijeszteni, de nekem anno a nőgyógyászom felhívta a figyelmemet, hogy ha vibráló mozgást érzek, akkor azonnal menjek be a kórházba, mert jó eséllyel megcsomózta a köldökzsinórt.

Szerintem ne kockáztass, inkább feleslegesen nézzenek meg, minthogy baj legyen!

2015. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el inkabb az ugyeletre!
2015. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj! Remélem semmi baj nem lesz! Majd írj, hogy jól vagytok!
2015. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Köldökzsinór csomó inkább korábban szokott lenni. Lehet csuklás, vagy ha álmában rángatózik, az ilyesmi érzés. Ez utóbbi is csak ártalmatlan idegi reflex.

Próbáld meg felébreszteni, ha akkor is folytatódik, akkor doki, nem azért, mert feltétlenül bajt jelent, de inkább legyen egy felesleges vizsgálat, mint bármi baj.

2015. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megnézetném UH-on. Ha gond van, akkor be tudnak avatkozni, ha nincs, akkor pedig nem egy kellemetlen vizsgálat, de inkább felesleges kör, minthogy baj legyen.
2015. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hívtam a védőnőt, hogy szerinte mi lehet, mitől lehet. Megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, érezhetek minden féle furcsa dolgot, ha mozog rendesen nem kell aggódni. Kissé ébresztgettem meg figyeltem a baba mozgását. Először lustácska volt, de most már megint nagyon aktív. Minden rendben azóta is. :) Azért még figyelem és ha gond lenne mindenképpen megyünk a szülészetre. :)
2015. nov. 5. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem remegett. Nekem azt mondták, hogy fejletlen még az idegrendszerük, ezért remegnek. A terhesség vége felé egyre ritkább lett, de van akinek még születése után is remeg a baba.
2015. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát olyan remegést, ami olyan mint egy izomrángás, már én is tapasztaltam nála régebben, ez egy kicsit más volt. Mintha tényleg rezegne... ezért is volt ijesztő. :) De azóta is lubickol és bökdös, szóval nagy baj nem lehet. :)
2015. nov. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!