Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet méhen kívüli terhesség?

Ez lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Van 3 negatív tesztem és egy másfél hetes menstruációs késésem, viszont a mellem nagyon feszül most is az utolsó napokban.

Azt szeretném kérdezni, hogy a méhen kívüli terhességnél ugyan úgy rendesen menstruál az ember?

Nemsokára megyek nőgyógyászhoz, hülyének fog nézni ha kérek egy hüvelyi ultrahangot?



2015. nov. 9. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Méhen kívüli esetén is szokta mutatni a teszt. Egyébként millió dolog okozhatja a késést.
2015. nov. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak fura, hogy most múlik el a mensesem és még most is feszülnek a melleim
2015. nov. 9. 09:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem fog hülyének nézni, ha normális, akkor ő maga kér UH-ot, hogy lássa, hogy mi az oka a késésnek. Lehet pl. ciszta.
2015. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Méhen kívülinél is elmarad a vérzés és pozitív a teszt. De nem fog hülyének nézni senki!
2015. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mert a hüvelyi ultrahang kimutatja a cisztát pl?

köszi a válaszokat

2015. nov. 9. 09:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na várj, mert nem értem. A kérdésben azt írod, hogy másfél hete késik. Lejjebb meg hogy most múlik el a menzeszed. Akkor megjött vagy nem?

Amúgy a méhenkívűlit is kimutatja a teszt.

2015. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, másfél hetes késéssel megjött
2015. nov. 9. 09:37
 9/13 A kérdező kommentje:
Talán a fogamzásgátló miatt van a mellefszülés? Nem rég kezdtem el szedni.
2015. nov. 9. 09:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaa, én úgy értettem először, hogy nem jött meg.

De ha meg jött, akkor valószínűleg semmi gond. Néha kicsit megzavarodik, pl. stressz, betegség, kimerültség hatására.

Szerintem nem lesz semmi gond.

2015. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!