Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj enyhe tachycardiából?

Lehet baj enyhe tachycardiából?

Figyelt kérdés
Ritmusos, enyhe tachycardiát állapítottak meg, EKG: 95/min, de semmit sem mondtak róla. Általában 80-90 körül mozog a pulzusszámom, pm alulműködésem van, szedek t4-et és t3-at is. 24h km.
2015. dec. 3. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb terhes nőnek magasabb a pulzusszáma.
2015. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe extrasystoles volt. Nekem azt mondták a szív fokozott munkája miatt több féle szivritmuszavar is kialakulhat, általában enyhe verziója és nem veszélyes, kezelni se kell. De ez az én esetemre volt igaz, minden esetben gondolom más az erőssége és persze a fajtája, ráadásul neked van alapbetegséged is. Én úgy gondolom tudnál róla, ha baj lenne, azt mondták volna.
2015. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem 100 körüli volt a nyugalmi pulzusom.
2015. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg 120, semmi baj nem volt en eszre se vettem csak a vedono mikor merte a vernyomasom!:) azota megszultem es nem is mertem, hogy mennyi lehet.
2015. dec. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiskorom ota magas a pulzusom, 140 ha csak ulok a szekben.

Ha mozgok valamit 200, 210.

Most szultem, nem volt semmi belole, annyi, hogy a teehesseg alatt el kuldtek kardiologushoz es sziv ultragangra.

Egyenkent 60- es 100 kozott a normalis, igy a tied teljesen jo.

2015. dec. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!