Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt olyan, hogy...

Másnak is volt olyan, hogy halvány barna folyása volt, de csak a Wc papíron látszódott?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 10.hetet és a múlt heti UH óta van ez, hogy csak wc-zeskor a papíron van halvány barna folyás, de van, hogy semmi nincs, nagy wc nel inkább, erolkodesre. Másnak is volt ilyen? Holnap megyek orvoshoz, mert az orvosom szerint ez nem normális, eddig nem aggódtam, most nagyon...
2015. dec. 7. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, ugyan így voltam csak a 16. héten, csak székelésnél volt, akkor is vettem észre berohantam a kórházba, kaptam egy szurit és befektettek megfigyelésre 3 napra. De csak akkor volt ha kakáltam, a doki se tudott mondani konkrétat mitől lehetett, de lehet azért mert mélyen tapadt a lepény 2cm-re a méhszájtól. Miután hazajöttem sokat kellett feküdni semmi szex, magnézium, és szépen elmúlt pár nap alatt, de azóta is mindig nézem a wc papírt pedig már 23 hetes vagyok. Remélem nálad sem lesz gond.
2015. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!