Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, "anyukák" hogy...

NikiDávid kérdése:

Kismamák, "anyukák" hogy érzitek magatokat 37. Hétben?

Figyelt kérdés
Olyan hangulat ingadozásom van egyszet nevetek máskor szomoru vagyok fekszem egesz nap, mennyit kellene mozogjak naponta? Sokat felkelek az éjjel vagy 5-6szor pisilni is, annyira ég gyomrom h beveszek egy renit félora azt semmi.... már ugy unom ha értitek, várom már nagyon de unom is mert többet vagyok feszült roszkedvű. Mivel ütitek el az idöt? Baj ha nemvoltam még a 36-37. Vérvételen? 37Hkm
2015. dec. 8. 14:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen az eko vizsgálat, csüt kellene megyek nstre de mar most lemondtam mindent ezen heten nincs kedvem sehova se menni olyan nyügös vagyok meg egyre több az izomgörcsöm, lemondtam mindnet! Maajd jön azt kèsz mar belefaradtam mindenbe
2015. dec. 16. 16:11
 12/19 anonim válasza:
Eko vizsgalat, hogy megnezte a monitoron a babat:) lehet, hogy ez az izomgorcs nalad az egyik jele a szulesnek. Ne stresszeld magad, jo lesz minden, jonni fog hamarosan. Mikor volt az utolso mensid?amugy nekem marcius 26-an. Nekem csak haskemenyedeseim vannak, mas jelem nincs. Nst-re hetfon megyunk.
2015. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Szia, meg egyben? Jol vagytok?
2015. dec. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szia, egyben vagyunk még mindig! Nekem 3 hete kezdödtek a joslofájasok, azzal h egyteljes napra beàlt keresztcsontom nagyon fájt, azota vannak izomgörcseim akkor wcre menès magamtol, azt tudni kell h szekletrekedesem volt es 3 hete semmi segitsegnelkulhala istennek magamtol megyek. Akkor egy 4-5 napja mensi szerú görcsök joslofajasokbol es minden joslodologbol van tapasztalatom de meg mindig semmi! Pedig egyre erosebbek a görcseim meg napi 3-4-5 van! Pedig 4 vagyok lepcsozok is minden nap 😀😀😀😀😁
2015. dec. 21. 14:55
 15/19 anonim válasza:
hat en eppen most voltam wc-en es volt egy kis verzes ahogy megtoroltem ott lent, ma 6 ra megyunk orvoshoz kontrolba.Amugy egy kis mensi szeru fajasom van mostmar...
2015. dec. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hogy vagy? Nekem tegnap este 8 ota folyamatosan van joslom rendszertelen de nem all lese, alig aludtam, ma csinalok egy takaritast azt befekszem, ugy is 31 vagyok kiirva, meg amugyis egyedul lennek itthon is!
2015. dec. 27. 06:33
 17/19 anonim válasza:
Szia en szultem 23dikan 39hetre spontan termeszetes uton 5ora vajudas utan megszuletett az eletem ertelme 4200 gr 54 centivel.
2015. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Szia en bent fekszem vasarnap ota, 31. En toltotem a 40. Hetet, kaptam 3 pozet de semi meg mindig. Gratulalok nektel jo egzseget
2016. jan. 1. 15:30
 19/19 anonim válasza:
Koszonjuk szepen! Hat kitartast minden rendben lesz, hamarosan megismered az eleted ertelmet. Majd ird meg amikor atestel rajta.
2016. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!