Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházi csomagot érdemes...

Kórházi csomagot érdemes lenne össze pakolnom?

Figyelt kérdés
Terhesség 31-ik hetében járok és a méhlepény sajnos 3-fokban éret a dokim szerint nem húzzuk ki sokáig.De valamiért úgy érzem hogy korai lenne még össze pakolni. Jōvőhéten kell visza menni uhra. Jobb ha addig össze pakolók szerintetek? Mire számíthatok? Normális válaszokat előre köszönöm.
2015. dec. 9. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
mindig legyen egy összepakolt táska, amit csak meg kell fogni és vinni, ha rohanás van, vagy bármi közbejön. ha netán bent fognak, akkor azt az öszerámolt táska cuccot viszi utánnad valaki hozzátartozód, nem neki kell majd összekeresgélni a cuccokat.
2015. dec. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ártani nem artasz ha osszepakolsz. Inkább legyen osszekeszitve a csomag, mintsem hogy utolsó pillanatban kelljen kapkodni
2015. dec. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Én összepakolnék a helyedben. Egy táska a sarokban senkit nem fog zavarni. Tényleg egyszerűbb felkapni ha hirtelen menni kell, mint akkor elkezdeni pakolgatni.


Az első gyerkőcnél 30. hét körül kezdtem készülődni. Nem pakoltam össze teljesen, mindig bedobtam valamit a táskába.

A 34. heti vizsgálatról haza sem jöhettem (addig semmi gond nem volt), sőt még aznap sos megcsászároztak. A férjem jött haza a cuccért. Így is volt jó pár dolog, amit utánam kellett hozni.

A kisebb gyerekeknél már hamarabb teljesen kész voltam. Amikor menni kellett csak felkaptuk a táskát és kész.

Sosem lehet tudni...

2015. dec. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! 3-as válaszoló ha nem vagy indiszkrét mi történt hogy sos ben császára volt szükség?
2015. dec. 9. 08:15
 6/6 aHermann ***** válasza:

Hirtelen fellépő toxémia miatt nem engedett haza a doki (170 feletti vérnyomás). A kórházban sem tudták 160 alá vinni, ezért a biztonság kedvéért átvittek egy PIC-es kórházba (koraszülött intenzív).

Én semmit nem éreztem a toxémiából.


Már nem tudom, hogy a toxémia, v. a sok vizsgálat miatt (2h leforgása alatt kb 10 doki, szülésznő, rezidens nyomkodott meg) a méhlepény is levált. Ez utóbbi a császár alatt derült ki.


Amúgy én hajlamos vagyok a toxémiára (hirtelen kialakuló), mert a 3. gyerkőcnél (lány) is ez lett. A kórházi felvétel után a szülőszobán voltam... (másnap lett volna a progis császár).


A kisfiunk (ő a legidősebb) már 5 éves, és egy kis beszédlemaradáson kívül (ami rohamosan javul) semmi baja.

2015. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!