Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok.27 hetesen...

22 hetes vagyok.27 hetesen kaptam időpontot cukor terhelésre. Tényleg nem szabad semmit enni?

Figyelt kérdés

Azt mondták h max csak PÁR KORTY vizet szabad inni.... hát én ezt egy kicsit drasztikusnak tartom. :D

Oké h éhgyomorra kell oda menni, de utána sem lehet pl egy kiflit vagy zsemlét megenni?



2015. dec. 9. 16:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad lehet utolsó, a lötyi azért csak segít vmin a helyzeten ha már picit is laktató az is megfelel
2015. dec. 9. 17:46
 12/24 anonim ***** válasza:
Majd' éhen-szomjan haltam, mire végeztünk az egésszel. Àltalàban nekem is màr hajnalban korog a gyomrom, ott azért kicsit màs volt a helyzet, a cukor segìt valamennyit, nekem az volt a bajom, hogy kb. úgy éreztem magam, mint aki megevett egy zacskó szölőcukrot. Iszonyatosan szomjas voltam, de persze inni sem lehetett. Semmit, direkt kérdeztem.
2015. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, különben semmi értelme a vizsgálatnak. Én is készen voltam tőle, ráadásul nekem elcseszték az első vérvételt (bealvadt a vérem a csőbe), úgyhogy azt még újra le kellett venni, és utána indult újra az óra. A végén már olyan éhes voltam, hogy a szájfényemet nyalogattam a számról :D De egyébként szigorúan megszabták, hogy sem enni, sem inni nem szabad a vizsgálat alatt (és előtte sem). Ez egy ilyen vizsgálat, ki kell bírni, mindenki kibírja.
2015. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Jaj ne is mondd, én is 22 hetes vagyok, de én másfél hét múlva megyek.

Annyira de annyira félek tőle... Pl. ma a védőnő előtt reggel 2 falatot kaptam be, majd ott vártam egy órát, és màr akkor éreztem, h kezdek izzadni, esik le a vércukrom.

Úgyhogy hozattam gyorsan egy kiflit, és kimentem a hideg levegőte. Pedig ettem előtte!!! 2 kis falatot... Szóval én mondhatni rettegek.

Várandósan nem bírom ki kaja nélkül. Pedig a sok hányás miatt mèg fogytam is, azóta nem is híztam, szóval nem zabàlok, de ennem kell, nem bírok ki órákat evés nélkül!

2015. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Sajnos nem szabad enni/inni semmit, max a víz.

Én is alig bírtam ki...párommal az utolsó vérvétel előtt bementünk a pékségbe , hogy rögtön egyek,amint leveszik a vért...kár volt bemenni, elsírtam magam :D

Az volt a rossz, hogy bármikor ha visszamentem a váróba ott ült 2 csaj és ettek..

Nem a legjobb nap, de ki kell bírni, hogy még véletlen se zavarjon be semmi az eredményeknél

2015. dec. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
En vizet sem ihattam elotte. Nagyon nehezen ment le a cukros lotty,majdnem hogy visszajott. :D Nagyon ehes voltam es akkor pont nem esett jol. Aztan meg utana ugye varni kellett,azt hittem ehen halok :D Ahogy vert vettek ujra,megrohamoztam a korhaz bufejet :D Annyira jol esett enni :D De azert kibirhato volt,csak hat na :D
2015. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Azért annyira nem vészes, nekem terhesség előtt is volt terhelésem, tudtam, mire számítsak.

Este jól bekajáltam, reggel labornyitásra egyből odamentem, nálunk az a szokás, hogy a terhelésre váró kismamákat előre veszik - kérdezd meg ott hogy van, hátha nem kell várni -, szóval a méltatlankodó mamákat beelőzve le is vették a vért, megkaptam a cukros lötyim - rakhattam bele citromot, azzal limonádészerű lesz, egyes kórházakban állítólag nem engedik a citromot - egyesekben meg zsemle van tejjel, de az nem ad olyan pontos eredményt.

Utána mondjuk mindenképpen várni kell, én ismerősökkel beszélgettem, úgy hamar elment, vigyél valamit amivel lefoglalod magad és gyorsan repül az idő. Nekem tanulással biztos többnek tűnt volna, mintha pl. ha a telefonomon játszottam volna. :)

Így, hogy nyitásra mentem 9-kor már ehettem is, végül is hétvégén se eszem előbb, bár akkor az addigi időt ágyban töltöm, úgy kevésbé éhes az ember - mondjuk az a rengeteg glükóz eléggé el tud telíteni, szóval én nem álltam az éhenhalás szélén.

2015. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

olyan érdekes, hogy mindenhol más a szokás. a védőnőm figyelmeztetett, hogy nehogy a kerületi sztk-ba menjek, mert ott nem engednek citromot tenni a lötyibe, mert torzítja az eredményt. (1. nem torzítja 2. mivel csak ők nem engedik errefelé, ezért az ő eredményük lesz a torz:D).


így mi az istenhegyin voltunk, de engedtek vizet inni (vizsgálat előtt mondták, hogy igyak 1 decit, és a vérvételek között is 2 dl-t), ez is mindenhol máshogy van. fura.

2015. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Jövő utáni hétfőn megírom, milyen volt - ha túlélem :)

Komolyan jobban félek tőle, mint a szülèstől :D

2015. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak üzenném:

Ne legyél már ilyen bunkó basszus :D

Este 10 után nem lehet már enni,inni, max vizet, viszont van olyan, aki már hajnalban éhes...

Én is így jártam sajnos..

9:20kor még bőven majszoltam a kis pörit,hogy ne legyek éhes de hajnal 4kor már korgott a gyomrom, és csak 9-től vették a vért..Számold ki, hogy nem 3 órát nem bírtam ki, hanem fél napot, de gratulálok Neked :D

2015. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!