Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe barnázás, futottam...

Enyhe barnázás, futottam egyből a dokihoz, írt fel Duphastont 2×1et "5 hetesen szabályos petezsák benne szíkhólyag található. Embrió még nem ábrázolható. "Múlthéten csak méhnyálkahártya látszott. Ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Tegnap délután egy körömnyi barna pötty volt a tisztaságin. Egyből futottam vele a dokihoz aki megvizsgált.nem talált bevérzést és azt írta a papíromra, hogy a jobb tubasarokhoz közel szabályos petezsák, benne kerek szikhólyag látható.Embrió még nem ábrázolható. Tegnap eléggé feszült voltam.Lehet ez is az oka a barnázásnak? Picit görcsölget a pocim is, ma reggel megint volt barna pötty. Ugye nem lesz baj.A doki picit megnyugtatott. De picit félek Első baba.

2015. dec. 15. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt nèmi barnàzàsom az 5. hèten, ès ugyanezt a kèszìtmènyt kaptam, szintèn napi 2x1 kb. mèg majdnem egy hètig volt egy pici minden nap. Azutàn elmùlt. A 13.hètig szedtem. A legjobbakat kìvànom!!!!
2015. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Garcinia válasza:

Sziasztok!


Dec. 15-én voltam dokinál, aki megállapította, hogy a 4. hétben vagyok (a terhesség méhen belül van). A vizsgálat előtt pár nappal volt pecsételő barnázásom (ezért is kértem a dokihoz időpontot). Már múlófélben volt, de kaptam duphaston tablettát, amit naponta 2x kell szednem és lactofeel hüvelygélt. Annyit mondott, hogy kúpot még nem mer adni, mert nagyon az elején vagyunk.

Eléggé megoszlanak a vélemények ezzel kapcsolatban. Szerintetek minden rendben lesz? Január 5-én kell visszamennem. (Első baba, kicsit izgulok...)

Köszi a válaszokat! :)

2015. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!