Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket nem zavar "úgy is...

Titeket nem zavar "úgy is csak egésznap itthon vagy a babával nem csinálsz semmit "? Kijelentés

Figyelt kérdés
Én megkapom ezt még a páromtól is, illetve többször céloz rá h ő hű de mennyit dolgozik én meg "csak" itthon vagyok a 2 éves gyerekkel..... Engem ez nagyon zavar, komolyan mondom ha lenne alkalmam, rá hagynám 1 vagy 2 napra h tudja meg milyen.. Nektek is szokta mondani a párotok? Sztem elég nagy pofátlanság :(

2015. dec. 24. 19:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%

Nem tűrném el. Neki is részt kell vennie a gyerek körüli dolgokban.


Mondott az exem rám is hasonlót a PhD-m idején...na, az, akivel végül gyermeket vállaltam, nem végtelenül buta és nem ellenszenves gondolkodású.:)


28N

2015. dec. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

8-as:

Nem ő tart el minket ;) nekem van saját kerestem ami bőven elég rám s a picire!! Talán azért nem nagyon volt vele 1-2 napot mert dolgozik vagy pl szüleinél volt stb... És nem nézem le a munkáját de akkor talán nem kéne hozzám vágnia h én nem csinálok semmit egésznap.. (y)

Véletlenül zöld kezet adtam neked, pedig nagyon nem értek veled egyet :D

2015. dec. 25. 09:16
 13/18 A kérdező kommentje:

10-es:

Senki nem mondta h egésznap a 4 fal között vagyok a picivel, természetesen sokat van kint, sétálunk, játszótér, bevásárlás stb az ilyen alap dolgok meg vannak.. ;)

2015. dec. 25. 09:20
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

Rá kell hagyni, ennyi. Bár az enyém sose mondott ilyet! De tapasztalom, milyne amikor rámaradnak. Nálunk 3 van. Kórházban voltam a nyáron a picivel. Férjem szabin a két nagyobbal. Kaját intéztük, rendeltük nekik, ezt nem lehetett volna rá bízni. A többi az ő dolga volt itthon. Bár azt hiszem a főzés a legsz@rabb a legidőigényebb.

4-dik nap jöttek látogatni, szó szerint félholt volt. Azt mondta ő nem bírja :) :) Pedig nem kellett a picit éjszaka szoptatnia, mint nekem,...átaludhatta, nem kellett főznie :)

Szóval tapasztalás után hidd el megváltoztatja a véleményt. 1 napra még a főzést is bízd rá!

2015. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van :D

Tapasztalat kell hozzá h meg tudja, szóval azt hiszem egyik hétvégén rá fogom bízni :) Kíváncsi leszek

2015. dec. 25. 11:51
 16/18 anonim ***** válasza:
8%
Majd írd meg, én is ráhagynám 1-2 napra, és kitalálnék valamilyen halaszthatatlan fontos dolgot. Nálunk még csak most jön a baba, de a férjemmel már most azzal viccelődünk, hogy meggondolja még, hogy mennyit akar itthon lenni, és majd lehet, inkább tovább bent marad a munkahelyén, vagy én megyek vissza előbb dolgozni:D
2015. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
36%

Másfél éves gyereknek még egyáltalán nem a vele egykorúak társaságára van szüksége inkább, mint az anyukájáéra, milyen hülyeség ez!!!!


Kérdező: Azért először csak egy órára bízd rá és csak fokozatosan emeld. A picinek sem tesz jót, és nem tudhatod, hogy az apukája hogyan fog hozzáállni.

Mondd meg neki, hogy te CSAK 8 órát dolgozol, én meg 24-et vagyok szolgálatban, és abból egy percet nem én osztok be szinte! Neki is tisztelnie kellene ezért!

2015. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
utolsó: ez abszolút gyerekfüggő!
2018. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!