Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen tudja megmondani...

Hány hetesen tudja megmondani a nőgyógyász biztosra hogy babát várok? Nálatok hogy volt? Csak mert sok helyen olvasom hogy -"azt mondta az orvos hogy valószínű hogy babát várok".

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Azért kérdeztem, mert sokan nem merik (?) megcsinálni! NA akkor ne izgulj és legyél optimista, csak a legjobbra gondolj! Nekem az utolsó mens. volt nov 28-án, január 8-án voltam dokinál előszőr és akkor már tutira mondta, sőt képet is kaptam! :D


Nagyon sok boldogságot és egészséget!


16+5 hetes km

2010. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Nektek is jó egészséget, és minden földi jót.
2010. márc. 25. 22:40
 13/14 anonim ***** válasza:

megcáfolnám h a peteszák még nem terhesség,ugyanis amikor én voltam először,5+3 hetes voltam,és még csak petezsák volt,a doki azt írta a papíromra h terhesség bizonyított.egy hét múlva már volt szívhang is.


32 hetes km

2010. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a "csak" petezsák terhességnek számít de csak szívhang esetén lesz bizonyított terhesség akkor kezdik el a rutinvizsgálatokat is,előtte soha!
2010. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!