Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetes vagyok, sokat ülős...

28. hetes vagyok, sokat ülős munkám van. Amikor felállok nagyon kellemetlenül feszül/keményedik a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondolom magbnézium kellene, de mennyi? S milyen?

2016. jan. 5. 12:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Húzz oda akkor legalább egy széket, tedd fel rá a lábad, egy párna meg menjen a hátad mögé, napközben pedig 20 percenként csörögjön a telefonod, hogy állj fel, és menj egy kört a lakásban.


Azt is lehet, hogy néha megszakítod a munkát óránként legalább egyszer, és lepihensz az ágyra 5 percre.

2016. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
S szék a lábam alatt már több mint egy hónapja ott van! :) Meg a párna a hátam mögött is! Amíg ülök nincs gondom, akkor érzem, hogy nem okés, amikor felállok... :P
2016. jan. 5. 21:45
 13/16 A kérdező kommentje:
Végső estben megyek laptoppal meg teamviewerrel az ágyba. De ott is csak ülni tudok.. :P :)
2016. jan. 5. 21:47
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, de az azért más, mint a széken, a lábaidat is polcold fel. És ugyanúgy fontos, hogy mozgatsd át magad. Én is otthonról dolgozom nagyrészt egyébként, és ha fekszem, akkor nincs olyan gyakran, míg ha kicsit hosszabb ideje ülök, kb. mindig, akárhányszor felállok.
2016. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Magnosolv:napi 1, de ha faj, delutan meg egy.:) de nem rendszeresen.
2016. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok,gondolom azóta már megittad :) Hát,nekem elég este lefekvés előtt egy,de ahogy írtad,neked nap közben is van keményedés.Szerintem reggel igyál egyet,kezdd ezzel a napot,a többit meg majd meglátod!

Anno elolvasgattam a neten,azt írták,hogy nem minden készítmény ugyanazt a felszívódású,összetételű magnéziumot tartalmazza..Ezért nem használt nálam a napi 4 darab Magne B6,a napi egy Magnosolv meg igen! :)

2016. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!