Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem egy bizonytalan...

Terhes lettem egy bizonytalan kapcsolatban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a párom jártunk pàr évet, majd szakitottunk. Három hónapja kibékültünk. Mindig védekeztünk, de nem jött meg.Csináltam egy tesztet terhes vagyok. Mióta megtudtam, lehangolt vagyok, nem érzem magam felkészültnek erre. Mit tegyek, volt valakivel hasonló?
2016. jan. 6. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a lutri rz a párkapcsolati dolog. Mi 22 év után mentünk szét. 5 gyermekünk van mégis elvaltunk. Sose gondoltam volna mégis ez lett.....gondold át. Én most egyedül vagyok a gyerekekkel. Vagyis már nem. Mert találtam egy férfit aki elfogadott így.
2016. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem elhagyott a ferjem akivel 8evig voltunk egyutt.Elvaltunk.Utana megismertem vkit es fel ev utan terhes lettem egy valas utan.Gondolhatod.De ami massal nem jott ossze,pedig vagytam ra egy masik emberrel meg hamar eljutottam idaig.Ez tenyleg lutri.Vallaltuk a babat,osszehazasodtunk.Most jon a 2.gyerekunk.Bizonytalan voltam en is,mert friss kapcsolat egy rossz utan...de amikor meglattuk az ultrahangon kerdes sem volt.Sokkal jobban osszekovacsolodtunk es nem eltavolodtunk
2016. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, döntöttünk. Boldogan várjuk a babàt.
2016. jan. 11. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!