Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan táplálkoztok, hogyan...

Hogyan táplálkoztok, hogyan véditek ki a mértéktelen hízást?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt felszedtem 10 kilót 3-4 hónap alatt. Most 8 hetes vagyok, és 72 kg a 165 cm (ami

2016. jan. 11. 09:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


Nem diétázni kell, hanem életmódot váltani. Egy életre. A diétákat csak rövid ideig lehet tartani.

2016. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Akkor kifejtem: Elmúlt 3 évben kenyér, pékáru, fehérliszt minimális. Mindenből zsírszegény, és cukormentes, amiből lehet. Nem azt mondom, hogy édesdéget nem ettem soha, de mértékkel, nem volt látszata, mert figyeltem. Ezt így azért lehet tartani, ez nem olyan, mint egy 90 napos diéta.

Csak bizonyos okok miatt felborultak a dolgok, elcsesztem, híztam.

A kérdést a terhesség miatt írtam ki, nem tudom, így mennyiben más a dolog.

(Az elsőnél nem voltam képben egyáltalán a táplálkozással kapcsolatos dolgokkal.)

2016. jan. 11. 10:30
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt a cukrozott italok, csoki és fehér liszt kerülése. És tornáztam, sétáltam sokat. 11 kilót híztam.
2016. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem főként alkalti kérdés, én elsőre 10, másodszorra 8 kilót szedtem fel ( bár másodszorra a 34. héten kellett szülnöm). Igyekeztem szénhidrát szegényen táplálkozni és sokat mozogtam (mert szerencsére nem tiltottak el tőle), de a sok mozgás a 30. hét után sok sétában, gyaloglásban merült ki.
2016. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

En ikrekkel voltam terhes, 33 hetesen szultem es +16kg-ot szedtem fel. Magas, vekony alkat vagyok es vilageletemben sportoltam, viszont emellett nagyon edeszaju is vagyok, imadom a csokit, nutellat, ugyh kell is a sport ehhez rendesen. Egyebkent viszonylag egeszsegesen taplalkozom, m nem eszem sok tesztat, feherkenyer helyett barnakenyeret veszek inkabb es bar imadom a csokit, de amugy nem cukrozom agyon az eteleket es a kavet, teat is cukor nelkul iszom pl.

a terhessegeme alatt az elso 12 hetben etelundorom volt, csak gyumolcsot birtam enni. A 13. hettol jott vissza az etvagyam, de az volt az erdekes, h az ugymond egeszsegtelen kajakra ra sem birtam nezni. A csokitol undorodtam, es a csirkehust nem birtam meg megenni. Nem voltam mertektelenul kivanos, de reggelente csak a muzlit, gabonapelyheket kivantam, husok kozul pedig a baranyt leginkabb. Szules utan minden visszaallt a regi kerekvagasba :D

2016. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is kerülöm a fehér lisztet, krumplit, cukros és adalékanyagos dolgokat (pl. félkész/gyorskaja), üdítőket, péksütit, tésztát. Emellett sétálni szoktam, illetve napi 5-10 perc kismamajóga. Emellett a pajzsmirigyemet is megnézték, és enyhe alulműködés miatt szedek szelént és jódiont, szerintem az is felpörgette az anyagcserém. Eddig 8 kilót híztam, most 64 kg vagyok (168cm), és csak a hasam nőtt. 34hkm
2016. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Uh, de rég volt, és ráakadok véletlen 😁


83 lett a vége akkor, 16 hónapos korában tudom, hogy 64 voltam, mikor kiderült a tesó, vele 78 kilóval zártam.


57-65 között mozogtam az elmúlt években.


Perpill 10 hetes terhes vagyok, 67-68 kg, és szerintem többet eszek, mint a többivel... 🙄


Ez a része csökkenhetne...😑

máj. 12. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!