Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már semmit sem értek. Most...

Már semmit sem értek. Most akkor ez terhesség lehet, vagy nem?

Figyelt kérdés

Pénteken rosszul lettem és minimális barna folyásom volt,/van amit eddig még sosem tapasztaltam. Csináltam egy tesztet 5 mp alatt pozitív lett. Nem hittem a szememnek és csináltam másikat is, és az is rögtön pozitív lett.

Viszont még csak a ciklusom 21 - ik napján voltam akkor. Azóta még négy tesztet csináltam és mindegyik azonnal pozitív lett. Az orvosom csak 18 - án tud fogadni.

Ezért elmentem ma itthon a nőgyógyászatra, hogy csináltassak UH - t, de nem mutatott semmit, még a méhfalam sincs megvastagodva azt mondták.

Viszont találtak egy 2.5 cm - es miómát.

Mérgemben csináltam megint egy tesztet és az is pozitív lett.

3 nap alatt nem csak reggeli vizeletből 7 - ből 7 nagyon erős pozitív tesztem lett.

És még csak 15 - e körül kellene megjönnie.

Tüneteim vannak. Fájnak a cicijeim hol nagyon, hol kicsit és van hányingerem is.

Az Uh. - azt mondták, hogy ne menjek 18 - án a dokimhoz, mert ő sem fog látni semmit. De ha ennyi tesztem van és mind pozitív, akkor valószínűleg tényleg terhes vagyok, csak meg kell várni, hogy látszódjon.

Ettől még megyek az orvosomhoz 18 - án, csak nagyon félek attól, hogy ő sem fog látni semmit.

Szóval szerintetek most mi a helyzet? Járt már valaki hasonló helyzetbe?


2016. jan. 11. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ezt találtam Neked: (csak mert engem is érdekelt)


TESZT HASZNÁLATÁNAK KORLÁTAI

Előfordulhat, hogy a teszt téves eredményt ad. Beszélje meg orvosával, mielőtt bármilyen beavatkozásról dönt.

Téves pozitív eredményt okozhatnak hCG tartalmú gyógyszerek (Pregnyl, Profasi, Pergonal és APL). Alkohol,

fogamzásgátlók, fájdalomcsillapítók, antibiotikumok és hormonok, amelyek nem tartalmaznak hCG-t, nem

befolyásolják az eredményt.

Néhány terhességtől különböző állapot, mint petefészek ciszta, vagy méhen kívüli terhesség szintén magasabb

hCG szintet, ezzel téves pozitív eredményt okoz.

2016. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Valóban okozhat ciszta pozi tesztet, de az a fajta ciszta elég ritka. Meg azt gondolom a kórházi uh is látta volna.

Szerintem az lehet,hogy nem annyira jó a kórházi gép, és mivel kicsi még a terhesség, nem látta.

18.-ig még van egy hét, akkor már kell,hogy lásson a dokid vmit.

2016. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ird meg mi volt aztan vegul ,:) kivancsi vagyok :)
2016. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Most du.6 kor meg erős pozitív teszt. Most meg vérzek, és fáj is a hasam.

Szóval tènyleg gőzöm sincs, hogy mi ez az egész.

2016. jan. 11. 20:00
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szeded a fenti gyógyszerekből? (11-ben)
2016. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csak Letroxot a pajzsmirigyemre. De 2010 óta kezelnek vele. 1x sem okozott még galibát.
2016. jan. 12. 07:08
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziaztok. Voltam dokinál. Ugy nez ki, hogy baba van. Febr.1-én kell visszamennem.

Viszont a vérzés és a barnázás továbbra is van. Arra meg Utrogestánt kaptam. És szigorú ágynyugalom. Aztán febr. 1-én minden kiderül.

2016. jan. 22. 22:21
 18/18 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Ird majd meg hogy mi volt!
2016. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!