Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti a terhesség alatt meddig...

Ti a terhesség alatt meddig jártatok tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok. Sajnos holnap tömegközlekedéssel kell felmenjek pestre vérvételre. És egy picit félek, nehogy baj legyen. Igazából szeretek buszozni, de így most, hogy már a vége felé járok tényleg nem merek semmit se csinálni.

2016. jan. 14. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
A lányomnál úgy jött ki a lépés,hogy szülni is tömegközlekedve kellett mennem és aznap eléf sokat utaztam má előtte is (Bp-n belül) ráadásul jó rázós villamoson (utólag jót mosolygunk ezen néha) ,nem lett semmi baj. A kisfiamnál szülés előtti nap bkv-éztam utoljára,akkor sem volt semmi baj. Ráadásul mindkettő nyáron született. Ez persze függ a terhességtől,tehát ne belőlünk indulj,ki,hanem ahogy érzed!
2016. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
39+2, mentem NST-re, majd egyenesen a szülőszobára. Szóval vonattal+ metróval mentem szülni, a holmikat a férjem hozta utánam.
2016. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én még a 41. héten is, nem lesz semmi bajod.

Nem értem mitöl félsz? :)

2016. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most a másodikat várom 27 hetesen is busszal járok egy 2 évessel :)
2016. jan. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok én is, mostanában már nem buszozok, de ha egészséges vagy és nincs tömegnyomor akkor nem hinném, hogy baj lenne. Influenzaszezonban nem jó tömegben lenni, de boltban, vagy a rendelőben is ugyanúgy vannak emberek.

Az elején amikor folyton hánytam féltem a buszozástól, 2-3 megálló is nehezen ment. A csodás magyar utak pedig kocsiban is ugyanúgy dobálnak, mondjuk buszon nem mindig volt ülőhely.

2016. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
a 39.hétig útánna kórházba kelett befeküdnöm.50 km.re lakom bp -től vonat metró hév mire a kórházba érek
2016. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tágulási vérzés miatt 39+5 hetesen busszal mentem a kórházba. Majd gyalog haza (fél óra). Hajnalban taxival vissza. Nem kell ezt túlaggódni szerintem.
2016. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

32 hetes vagyok, tegnap azért nem vittem a lányom oviba, mert nem akartam már buszozni. (A férjem szokta hordani kocsival). Nem konkrétan a busszal van bajom, mert ha dolgozott a férjem, akkor busszal mentünk mindig, hanem beharangozták a havat, meg a hideget, én meg alapból szerencsétlen vagyok téli közlekedés terén, úgyhogy nem akartam kockáztatni egy pofára esést. :)

Ahogy az ablakon kinézek, nem is nagyon fogom forszírozni az elkövetkező időkben... :)

2016. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ameddig kell/kellett. A nagynál egy nappal szülés előtt voltam orvosnál, mivel nem a szomszédban van, természetesen busszal mentem, ahogy amúgy is szoktam.

Most 34 hetes vagyok a tesóval, jóformán minden nap buszozok, mivel a nagyot én hozom haza a suliból. Kicsit fáraszt már, nem a busz miatt, hanem a mászkálás miatt, de szeretném a végéig ezt én csinálni, mert kell ennyi mozgás. Mondjuk lelki szemeim előtt már látom, hogy olyan az én formám, hogy tuti a buszon vagy az utcán fog elfolyni a magzatvíz, vagy valami ilyesmi :D Ez nyilván kissé kellemetlen lenne, de amúgy mi baj történhetne? Feltöltött telefon mindig nálam van, kiskönyvem nélkül sem megyek már sehová, szóval ha sürgős a dolog, maximum mentőt hívok, aztán valamelyik családtagom biztos behozza utánam a cuccaimat. Nem kell parázni, mindent meg lehet oldani :)

2016. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38 hetesen visszamentem a szülővárosomból a főiskolám városába,elég sűrűn utaztam terhesség alatt 4 óra út,mindennel együtt kb 100km-
2016. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!