Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti szoktatok naplot írni...

Ti szoktatok naplot írni otthon terheségetekről, meg fényképet készíteni a pocakotokrol, meg videot a baba rugdalásáról?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 16:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Naplót nem írtam, fotókat viszont csináltam rendszeresen ugyanabból a szögből. Érdekes visszanézni, ahogy növekszik. A rugdalásról is csináltam pár videót, meg van pár uh-s felvétel. Messze vagyunk a családtól, és örülnek minden kis infónak:) Ilyen hogy-érzed-magad babanaplót nem tudnék rendszeresen írni, inkább elmesélem, amikor éppen aktuális.
2016. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen-igen és igen :-)

Van terhességi naplóm,fotók,videók és babanapló is. :-)

2016. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 szkenguru válasza:
100%
Én nem.
2016. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Babanaplót nem, inkább fotózok, videózok, azokon a dátum úgyis rajta van.

Pocakról képeim vannak

2016. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme,de ízlések és pofonok
2016. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél igen, de most a másodiknál csak nagyon alap dolgokat (néhány fotóstb). Miután apumat temettem, aki váratlanul meghalt, előtte egy vetélésem volt, valahogy örülök, hogy itt a finisben tudok végre a babára koncentrálni, a szülésre stb. Szükséges adatokat beírom ebbe a naplóba (bpd stb), de érzéseket nem tudok, mert egy tragédia volt hogy így elment az apu... Úgy érzem és a baba is visszajelzett, hogy minden okés is így (helyette magzatkommunikációt tanulok hogy kapcsolódjunk).
2016. márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%

5-os válaszoló vagyok. Azota 18 hetes vagyok, es írtam mar par dolgot :)

Pl , mikor hallottam először szivhang hallgatóval.. Vagy mikor éreztem először mozogni...

:)))

2016. márc. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Van pár video de ennyi
2016. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fotot sokat,kismama fotozason is voltam. Videobol van 3 dvd ami a 4d uhn keszult. Meg nehany amit a rugasokrol csinaltam.

Alig varom h megmutathassam a lanyomnak..dehat az meg 10 ev minimum:)))

Ha az en anyukamrol lennenek ilyen fotok,vagy lathatnam sajat magamat magzat koromban, az hihetetlen elmeny lenne! Dehat regen ez nem volt szokas meg ugye lehetoseg se volt ra.

2016. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Naplót nem írtam, de fotókat csináltunk. Azt beszéltük, hogy a 2.babónál mindennap ugyanabban a ruhában fogunk:). Videókat os csináltunk/csináltam. Szép emlékek, vissza szoktam őket nézni. 14 hónapos kislány anyukája:).
2018. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!