Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyes személyekből vajon...

Egyes személyekből vajon miért ezt váltja ki hogy a második gyerekünk is fiú lesz?

Figyelt kérdés

"Nem baj! Majd a harmadik lány lesz!"


De miért "kéne" a következőnek lány lennie?

Semmilyen szinten nem volt sosem elvárásunk a nemet illetően, ez kb.olyan nekünk, minthogy sötétbarna vagy középbarna a gyerek haja-kompletten lényegtelen.

Miért gond 2 azonos nemű gyerek? Én kimondottan örültem pl.hogy fiú több szempontból is.

Egyszerűen furának találom miért látnak vmi rosszat ebbe emberek..

Ti ezt értitek?:-)



2016. jan. 21. 21:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ismerős a szituáció, csak nekünk a második lánynál hajtogatta mindenki, még a szülészorvos is (!) hogy "nem bej, majd harmadik a fiú lesz."

Pfff...

Ha lesz még egy gyerekem, akkor a terhesség alatt senkinek nem fogom elárulni a nemét, azt fogom füllenteni, hogy azt kértük, ne mondják meg, mert meglepit akarunk...

2016. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Nagyokat nevettem most a történeteken:-D

Hihetetlen mennyire tapintatlanok egyes emberek és észre se veszik! Fôleg ha van nagyobb aki érti mirôl van szó, rendesen gátlást okozhat hogy épp fiúnak vagy lánynak született.

Egyébként nekem egy 40-es 2 lányos anyuka mondta. Gondolom ha lányaim lennének akkor meg fiút "kéne" szüljek..

2016. jan. 22. 08:03
 13/25 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan...én egy faluban lakom, 3 lányom van, mindnél ott volt, hogy nem baj, majd a következő. Sőt, azt is megkaptam, hogy majd lesz gyerekünk is. Mintha a lány nem lenne gyerek. Aztán jöttek az olyanok, hogy csak tanítsam kapálni, főzni, mosni őket, hogy majd ellássák az embert. Bevallom, én sem tudok kapálni, füves kertünk van csak. És az, hogy majd ellássa az embert...nagyon felhúztam magam. Majd mikor a 4.gyermekem megszületett beszivattuk a jónépet. Rózsaszínben vittem sétálni, mindenkivel elhitettük, hogy lány. Neki még mindegy volt, milyen ruhája van. Majd jött a tavasz, kivittem farmerben, ingben, 1cm-es hajjal, napszemüvegben....volt nagy csodálkozás, holott előtte lesajnáltak. Igaz, hogy vagány, 2 éves kispasi már, de sokan kérdezgetik, hogy hol a 4.kislány, elcseréltük e. Komolyan nem vették a lapot.
2016. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 lány után jött egy kisfiú.

Kedvenc kommentem a szomszédnénitől: NA VÉGRE!!! Most már Apa is boldog!

Mert addig a férjem kifejezetten depressziós arccal vonult az utcán, nyilván. -_-

2016. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én is most várom a következő, az első fiú, most is azt szeretnék, ennek egészségügyi okai is vannak. Erre mindenki azt mondja nekem, hogy szerinte lány lesz. Ha lány, hát lány lesz, nyilván ugyanúgy fogjuk szeretni. De ezt én sem értem, hogy miért kéne feltétlenül lánynak lennie...
2016. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

Még a két lánnyal sétáltam annó. A kicsi babakocsiban, még alig volt haja, farmer és kék, de lányos cucc volt rajta. Odajött egy néni. Rászegezi az ujját. -Ugye kisfiú? Nem, mondom neki, ő is kislány. :) Mire a néni: Hogyhogy nem fiú?!?!? o.O

2016. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam minden hozzászólást,hatalmas mind!! :)

Nekem fiú-lány-fiú szendvicsem van. Mikor sétáltam a babakocsis legkisebbel,kérdezték,hogy a középső hogy-hogy lány? ????

mondom lány,de olyan rossz,mint egy ördögfióka.Erre megnyugodtak... !

:D

2016. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én az ilyenekre annyit szoktam mondani: szerencsère mindegy a kórhàzból úgyis azt hozzuk el amelyik tetszik. Na ezen van megrökönyödés.


Nàlunk a pàromnak van lànya nekem fiam, most az első közös làny lesz. De persze kapjuk mi is folyamatosan,hogy szegény apuka milyen szomorú lehet a màsodik làny miatt ( igen, nem tud aludni tőle,egész éjjel zokog, de legalàbb szokom a sìràs miatti virrasztàst! Vagy: igen el is vàlunk megpróbàl màsnak fiút csinàlni...)

Nekem a milyen szerencse hogy végre lesz lànyom is szöveget toljàk(nem lesz lànyom,örökbe adom, utàna újra neki futunk a dolognak)

Szóval nekünk ezek szerint ikrek kellenének fiú- làny pàros. 😁

És én fiút, pàrom lànyt szeretett volna 😁.

2016. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

10. válaszoló vagyok, most olvastam végig a válazokat, hát majdnem felröhögtem a gyereket, ha fiam lesz ezt a rózsaszín öltöztetöset én is megcsinálom :D :D :D

Ha lány akkor mély depresszióba fogok esni amiért megint nem jött össze a fiú :D :D

2016. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Na most jokat mosolyogtam :)

Nekem most fog megszuletni a masodik lanyom, es en is megkaptam h majd a harmadik...

De ami a legrosszabbul esett az h a parom mamaja megkerdezte h mi lesz a neve a kisfiunak, mondtam h Petra lesz :D nezett isnagyokat....

Azt mondjuk szeretem ha valaki azt reagalja hogy nouralom lesz, mert igy nem mutatja ki h sajnal minket (amugy alaptalnul).

2016. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!