Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyes személyekből vajon...

Egyes személyekből vajon miért ezt váltja ki hogy a második gyerekünk is fiú lesz?

Figyelt kérdés

"Nem baj! Majd a harmadik lány lesz!"


De miért "kéne" a következőnek lány lennie?

Semmilyen szinten nem volt sosem elvárásunk a nemet illetően, ez kb.olyan nekünk, minthogy sötétbarna vagy középbarna a gyerek haja-kompletten lényegtelen.

Miért gond 2 azonos nemű gyerek? Én kimondottan örültem pl.hogy fiú több szempontból is.

Egyszerűen furának találom miért látnak vmi rosszat ebbe emberek..

Ti ezt értitek?:-)



2016. jan. 21. 21:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

:-D felfobtátok a napomat! Köszönöm, hogy megosztottátok!

Valami frappánsat fogok mondani ezentúl én is, mert még biztos lesz beszólás (24.hétben vagyok)

2016. jan. 22. 14:45
 22/25 anonim ***** válasza:
Mikor a lányom megszületett bordó babakocsija volt barnás mintával, akkor sokan megállítottak ismerősök h jaj de szép kisfiú tiszta apja, általában ilyenkor kicsit félre húztam a sapit h lássák van ám kis fülbevalója, akkor jött aztán a hüledezés meg bocsánatozás. Most szintén kislányt várunk volt aki megkérdezte biztos lány nem nézték e el, persze nem mert láttuk a nunit sőt kép is van róla :) én is találkoztam olyannal aki az "ó nem baj az " kategória, sőt a gyógyszertárban a múltkor nem akarták elhinni h lány mert olyan "fiús" hasam van :). A párom már fel se veszi bár őt is idegesítette eléggé, így már csak azt mondja lyukba lyukat művészet főleg kétszer azt nem tud bárki :D Én nagyon örülök h lány, mindig mondtam h nekem majd egyszer két lányom lesz, és megadta az élet. A kislányom végig mondta h neki hugija lesz és neki lett igaza. Most vagyok 30 hetes és már nagyon várjuk a végét.
2016. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem is mindig beszóltak, hogy milyen szerencsétlen vagyok, hogy 2 fiam van. Hát, még ha tudták volna, hogy mindkettőnél lányt szerettem volna :)

Amúgy most már nagyon örülök, hogy csak fiaim vannak, igazi vagány fiús anyuka vagyok, aki a 9 és 6 éves fiainak teli torokból szurkol a focimeccseken :)


Egyébként ez a beszólogatás már 30 éve is divat volt, mert apukámtól meg azt kérdezték anno a húgom születése után, hogy "rendes" gyereke nincs, csak lánya? Mert ugye csak a fiúgyerek számít annak...

2016. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hát hihetetlen halljátok mekkora megmozdulást elindít ez a nem kérdés...:-))
2016. jan. 22. 20:44
 25/25 anonim ***** válasza:

Jajj ez a fiús has a halálom, nekem is azt mondják, hogy biztos fiú, mert fiús hasam van, mért mondom a fütyije csucsosra nyomja :D

Az elsővel is azt mondta mindenki, lány lett :D Én úgy érzem most is lányom lesz, és nagyon fogok örülni neki, eddig még nem mutatta meg magát 28. Hetes vagyok :)

2016. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!