Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így a terhesség...

Más is volt így a terhesség alatt? Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval 32 hetes terhes vagyok és így se kezdtem a terhességek karcsú nőként, de most eddig 17 kiló hízásnál tartok,plusz nagyon vizesedek és püffedt a kezem, a lábam, a vádlim, az arcom. Plusz az átlagnál nagyobb a pocakom is amit sokan megjegyeznek. Már ott tartok hogy olyan szinten önbizalom hiányom van,hogy még a boltba se merek egyedül átmenni mert attól félek hogy majd megint megkapom a "jó nagy hasad van " "mennyit híztál" stb. mondatokat. :(
2016. jan. 26. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe.Híztál igen mint általában terhesen mindenki.Igen olyan is van akinek szinte csak formás hasa van.Max 12kgit szoktak mondani de pl te vizesedsz is.Nagy a hasad?könyörgöm terhes vagy!ez a normális mindenkinek más formája nagysága lesz.Én elküldeném melegebb éghajlatra azt aki beszól. Én még csak az elején vagyok de állandóan beszólogaznak mindenért.Eleinte idegesített de mostmár ha kell csúnyán elküldöm a fenébe aki beszól.
2016. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az ellenkezője voltam.

Olyan kis hasam volt, és alig híztam, hogy el sem hitték, heteken belül szülök. Én meg azt kaptam, hogy mert biztos nem eszek rendesen...


Ne törődj velük, minden kismama más, neked ez jutott. Egyik füleden be, másikon ki...

Erre a képességedre szülés után is szükséged lesz, mégpedig gyakran...

2016. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én alacsony vagyok és vékony, hatalmas hozzá a hasam. illetve nem hatalmas, normális méretű a magzat meg a vizem is, csak az alkatomhoz képest feltűnő.


a legalja az volt, amikor a soha nem látott takarítónő megszólított a cégnél, hogy óóóóóriási a hasad, tutiiiii, hogy nem márciusban szülsz.


a múltkor a gondnok mondta a férjemnek, hogy azt hittem, már nagyobb terhes a felesége, mert akkora nagy a hasa. a férjem csak ennyit kérdezett: ezzel mit akar mondani? hogy hazudunk a szülés időpontjáról?:D


szerintem ezekre nyugodtan reagálhatsz úgy, hogy "koraszülést kívánsz nekem?" vagy hogy "az ultrahangokon mindent rendben találtak".


Mondjuk a mennyit híztál kérdést én még sosem kaptam meg, pedig 11 kg-t híztam már, az nagyon bunkó dolog tőlük. De talán kérdezz vissza, hogy "és te?". :)


33hkm

2016. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

Én 23 kilót híztam. Nem szólt senki semmit. Nem mertek :D

2016. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20kg-t híztam, a végén már volt hogy sírtam és nem mertem enni sütit, pedig nagyon szerettem volna. Aztán szültem, 13! Kg-val könnyebb lettem még aznap, 4 kg leolvadt rólam 2 hónap alatt, 5 kg pedig a a szoptatás után. Bár amikor a kórházból jöttünk haza, már nem is akarták elhinni hogy babás voltam. Szóval egyél igyál nyugodtan, ne parázz a kilók miatt, és élvezd ki a pocakot amíg tudod :)
2016. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem olyan pici volt a hasam,hogy az ügyeletes doki 36 hetesen egy vékony dzsekiben nem vette észre.14kg jött fel ami abszolút nem látszott,és szülés után 10 azonnal lement..meg is jegyezték,hogy biztos nagyon kicsi lesz a baba biztos nem egészséges,meg biztos fogyózom stbstb hülye emberek mindig vannak nem kell velük foglalkozni!
2016. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát,az első kisfiamnál én is így voltam,több,mint 20 kg-t felszedtem a végére.Viszont nem több,mint 5 kilóval lettem könnyebb,szóval ami feljött rám, az szinte mind zsír volt,sajna.

Nem is figyeltem arra,hogy mit eszem,elvesztettem a kontrollt,megállás nélkül kajáltam,,édességet is,meg mindent,amit kívántam.Borzasztó!!!Utólag azon csodálkozom,hogy nem lett ebből kifolyólag komolyabb problémánk,a babának és nekem sem.(a hurkáimat kivéve,persze)

Most a második kisfiammal a 30. héten járunk,eddig 7 plusz kilónál tartok,diéta mellett.Terhességi diabétesz,diéta.

Ha nem derül ki,szinte biztos,hogy most is elszaladt volna velem a ló,így kordában tartom a dolgokat nagyjából.

2016. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!