Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem a párom nem szereti...

Úgy érzem a párom nem szereti a babánkat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

11 hetes terhes vagyok. Nagyon nehéz volt eddig a terhességem, és ezért nem is tudtam élvezni annyira. A napokban viszont már jobban érzem magam.

Nemrég voltam orvosnál és kaptam egy UH képet, és már látni hogy kisbaba formája van a babánknak, nem csak egy kis "folt". Amikor a párom hazaért este, nagyon örültem és megmutattam neki a képet, és mutatni akartam, hogy hol a kis keze meg a szíve, szóval amiket a doki is mondott nekem. De láttam rajta hogy nem érdekli. Megnézte egyszer a képet pár másodpercig és lerakta, és ment lefeküdni.

Miután lefeküdtünk mondtam neki hogy úgy érzem, hogy nem is érdekli őt a baba, mert meg se nézte a képet rendesen, de azt mondta hogy "nem igaz, megnéztem".

Próbálkoztunk a babáért, szóval tervezett volt, mégis amikor sikerült ő el akarta volna vetetni, mert "ő ezt sosem akarta". De ő is ott volt, amikor a babánk lett, félig az ő gyereke is... És ha nem akarta volna, akkor mondta volna, nem?

Úgy volt, hogy sok mellékhatása kijött a fogamzásgátlónak, és én babát szerettem volna, mondtam a páromnak, hogy nem szedem tovább a tablettát, de ha ő nem szeretne még babát, akkor vegyen gumit és azt használjuk. Azt mondta, hogy jó majd eldönti hogy mi legyen. És sosem vett gumit, nem is mondta, hogy védekezzünk. Szóval én egyértelműnek vettem, hogy ő is akarja a babát.

De már nem vagyok biztos semmiben.

Így hogy látom hogy ő nem örül a babának, én se tudok boldog lenni.

Mit tehetnénk? Nagyon szeretném rendbe hozni a családunk, bármit megteszek. Párterápiát már javasoltam neki, de nem hajlandó eljönni velem...


2016. jan. 27. 19:11
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Már kértem, hogy jöjjön velem legközelebb, de sosem jön. Pedig kéthetente kell UH-ra mennem, a vészes hányás miatt. Sosem akar velem jönni.
2016. jan. 28. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!