Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pyelontágulat ismerős valakinek?

Pyelontágulat ismerős valakinek?

Figyelt kérdés
és az igaz ,hogy inkább kisfiuknál fordul elő?kislányosoknál van volt valakinek ?
2010. márc. 29. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is volt, és most két évesen kinőtte. Soha semmilyen panaszt nem okozott. Csak ellenőrzésre jártunk.
2010. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak hol látnak minimális tágulatoit, hol nem. 24 hetesen nézték először, akkor minimális volt, 28. héten nem volt, 30. héten minimális volt megint.

32 hetes kismama


Amúgy a dokim mondta, hogy a kisfiúk 85%-nál előfordul.

Unokahúgomnak volt, de csak akkor vették észre, amikor 11 hónaposan naghyon beteg lett. 2 éves korára kinőtte.

2010. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak 18.héten vették észre és nem nőttük még ki,3éves.

Járunk ellenőrzésre és már párszor volt hugyuti fertőzés miatta ami elég rossz:-(Néha véres vizelet olyankor.

A szomszéd kislány viszont kinőtte 2éves korára ő is!

2010. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma voltam uh-án 16 hetes vagyok és azt mondta a csajszi hogy kisfokú van és hogy ez általában kisfiuknál szokott lenni mutatni nem mutatta magát teljesen ezért 100%-ra nem tudta megmondani de amikor a dokim nézte a leletet akkor ő is motyogott valamit kisfiú dolgot ami nem nagyon értettem mert mintha csak úgy magának mondta volna hangosan biztos nem akarta hogy esetleg félre vezessen ha mégsem kisfiú de akkor én mégis nagyobb esélyt látok rá jól teszem ?végül is mindegy mi lesz tele van a szekrényem kislány ruhákkal mert unokatesóm amit kinőttek azt mind hozza hozzám csak így akkor ha nem is mutatta magát de legalább van egy konkrét felé hajló sejtésem aztán majd szeptemberbe kiderül ha addig nem látjuk mit takargat a kis lábaival:-)))
2010. márc. 29. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van, és magzati korban mindkét veséjében volt pyelontágulat. Újszülött korában újra megvizsgálták, akkorra szerencsére elmúlt. UH-on mondták, hogy fiúknál gyakoribb, de nálunk bizti volt, hogy kislány, és mégis volt. Ezért ez nem bizonyító erejű a nemére vonatkozóan.
2010. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!