Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+6 hetesen a baba becsult...

36+6 hetesen a baba becsult sulya 2397 g, ez nagy problema?

Figyelt kérdés
Azt montak uh n hogy 2 hettel kisebb,34 hetesnek felel meg.s a magzatviz is kevesebb.nem tudjak mitol kisebb.egy het mulva ujra uh.
2016. febr. 11. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 48 centivel és 2650 grammal született, a kiírt nap utáni napon! Nem dohányoztam, nem ittam. Nekem a dokim, azt mondta, hogy nem volna baj, ha 3 kilónál nem lenne nagyobb, a keskeny medencém miatt. A természet tette a dolgát, és megszületett makk egészségesen :)
2016. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36 hetesen mondta a dokim,hogy nem lesz nagy baba, 3 kg körüli súlyra számítsak. 38+3 hetesen lett meg 3800 grammal. Mondtam is a dokimnak,hogy ezt jól elbecsülte! :)
2016. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

36+2 naposan (most kedden) volt 2405 gramm a becsült súlya pocaklakómnak.

Én egyébként hetente járok ultrahangra már a 33. héttől, mert az első babám nagyon elmaradt a súlyfejlődésben. 1850 grammal született a 39. héten. Most úgy néz ki, rendben leszünk, bár nem lesz óriás baba. :)

A barátnőmnek anno a 36. héten 2495 volt a becsült súlya, és a 39. héten született neki 2700 grammal.


Bár azt mondják, az ultrahang csak becslés, ha igazán ért hozzá a doki, szinte pontosan meg tudja állapítani a súlyt.

2016. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!