Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet elfogadni a...

Hogyan lehet elfogadni a terhességgel járó testi változásokat?

Figyelt kérdés

Már kezd nőni a hasam, és ez eléggé zavar. Tudom, hogy ez így normális, de úgy érzem még nem vagyok kész erre. Még nem annyira egyértelmű, hogy idegenek is észrevegyék, de én látom magamon.

Ezt mindenki simán el tudta fogadni? Nekem nagyon nehezen megy, nem szeretek a tükörbe nézni emiatt. Ez normális? Vagy veletek is volt ilyen?


2016. febr. 17. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
8-as az hogy pocakod van és hogy élvezed nem egyenlő az igénytelenséggel! Szerintem én nagyon csinos kismama vagyok, nem folyok szét, szép ruhákat hordok... sokkal szebbnek érzem magam mint terhességem előtt, szinte ragyogok. Kismama fotózáson is voltam! :)
2016. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a 3. Babánkat várom. Az elsővel a sok hányás miatt kevesebb voltam szüléskor mint terhesség előtt, a másodiknál 16kgot híztam óriás pocakkal mentem szülni, leadtam 4 hónappal a szülés után a felszedett kilókat. A testem változott, anyukás lettm de a páromnak sokkal jobban tetszek így, azt szokta mondani hogy nőiesebb az alakom, nem vagyok kövér, csinos vagyok 38as rucit hordok, de a formám ahogy megváltozott jobban tetszik neki. Most a 3. Babával szintén sokat hánytam még 0,5kgval vagyok kevesebb mint terhesség előtt. A melleim most gigantikusra nőttek, pedig hol van még a vege. A hasam is már látványos, pedig a 16. Héten vagyok csak. Imádom hogy mindenki kiszúrja a pocakomat, és tetszik hogy nagyok a cickók! Szeretem a terhes hasam, szeretem magam így ahogy vagyok! A páromnak pont így vagyok jó! Te is próbáld meg élvezni azt ami történik MOST veled, ne azon aggódj, hogy mi lesz ekkor meg akkor. Éld meg a pocakos időszak minden pillanatát lehetőleg pozitívan, hisz az életed eleg csekély részét képezi ez a korszak. Leélsz 78 évet, abból ősszvissz 9 hónap a terhesség. Nagyon kevés idő ahhoz hogy ilyeneken aggódj, ha meg majd esetleg valóban meghízol, lesz időd formába hozni magad. Ez nem időre megy! Élvezd hogy egy kisbaba nő benned, és hogy a tested felkeszül arra hogy anya leszel.
2016. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdett nőni a pocim, tiszta depressziós lettem. Elmentünk párommal kismamaruhát vásárolni. Elsírtam magam a pocim láttán. Odajött egy kedves eladóhölgy segíteni, és választottunk pár csini ruhát. Akkor még utáltam az összeset. Két hétre rá már büszkén viseltem a pocim az új ruhákban.


Szerintem vegyél pár csini ruhát, csináltass új frizurát, és nemsokára jól érzed magad a bőrödben.

2016. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!