Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy' lehet két terhesség...

Hogy' lehet két terhesség ennyire különböző, illetve más kismama is nyomorultul érzi magát?

Figyelt kérdés

Második terhességem, nincs 2 éve, hogy szültem. Jelenleg 18 hetes vagyok.

Megyek tanácsadásra és nézem a ragyogó, gyönyörű és kisimult bőrű, dús hajkoronájú, feszesen domborodó pocakú csodálatos kismamákat. Aztán végiggondolom a saját állapotom. Rosszulétem most sincs, (előzőnél sem volt) emiatt nem panaszkodhatom. De: most csomókban hullik a hajam, mindenféle bőrnyavaja gyötör (szőrtüszőgyulladás, herpesz, ekcéma, pattanások és ragyák), bár nem hányok mégis 2 kilót fogytam, hasam még akkor sincs, ha jól belakok. Viszont a kicsivel minden rendben, makk egészséges és igen aktív (már most rúg olyanokat, hogy már apának is volt szerencséje néhány alkalmat elkapni).

Tudom, hogy CSAK az a fontos,hogy minden rendben legyen, de néha azért kicsit irigykedem... Amúgy Gravidát, 500 mg C-vitamint, 250 mg magnéziumot, 20 mg B6-vitamint és 500 mg omega-3 kapszulát szedek napi szinten.

A baba nemét még nem tudjuk, az elsőt is csak 27 hetesen mondták meg. Ezek alapján ki, mit mondana? Fiúra vagy kislányra számíthatunk? :)

Várom a tapasztalatokat, véleményeket.

(Negatív hozzászólok kérem kíméljenek! Bár nem úgy tűnhet, nagyon várjuk és örülünk a babábak attól függetlenül is, hogy anyuka megjelenése erősen hajaz egy boszorkányéra...) :)

Köszönöm!



2016. febr. 19. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Huhú 27. Hét... addig bele is golyóztam volna bár vegig ereztem hogy lány lesz, de így azért jobb hogy láttuk is hogy nincs ott egy szál kuki se 😁
2016. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!