Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem :-)! 3...

Pozitívat teszteltem :-)! 3 napra rá rózsaszínes folyást tapasztalok, de csak kis mennyiségben. Nagyon megijedtem és nyugtalan vagyok, bár nem görcsölök és a tünet sem erősödött. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 18:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

# 8: A vetélésnek többféle oka lehet, ezek közül az EGYIK a progeszteronhiány, ami anyai ok (tehát nem a babával van gond, hanem az anya szervezete nem termel elég hormont).

Ha más ok miatt vetél el, azt a progeszteron sem menti meg (ez tapasztalat - kétszer vetéltem el progipótlás mellett).

2016. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Angliaban nem adnak progeszteronpotlast verzeskor ( azt mondjak ha megmarad megmarad anelkul is )

Nekem is volt verzesem az 5 . heten, szerencsere minden rendben volt, haematoma miatt volt, de egybol mentem a korhazba.

2016. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%
# 12: Angliában semmit nem tesznek a méhen kívüli terhességek kiszűrésére sem, megvárják, amíg tüneteket okoz (amikor már életveszélyes a helyzet). Angliában missed ab esetén heteket várnak a műtéttel. Angliában éppen a fentiek miatt, aki csak teheti, magánorvoshoz jár, hogy ne múlt századi szintű terhesgondozásban legyen része.
2016. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Hát Lányok elmegyek holnap orvoshoz. Nagyon nem szeretném ha baj lenne főleg azt nem szeretném érezni, hogy nemm tettem meg mindent Érte. Bármit megtennék, hogy rendben legyen. Többször olvastam már mennyire nehéz kismamának lenni Angliában. Ezt nem is értem.
2016. febr. 21. 20:41
 15/31 anonim ***** válasza:

Az a biztos, ha lát holnap egy orvos, legalább megnyugtat.

Merthogy úgysem lesz semmi baj, ne aggódj! :)

Ja, és azért próbál meg pihenni sokat, és a magnézium szedése sem árt.

2016. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta anno az orvosom, hogy pihenjek le és másnap hívjam fel újra és megbeszéljük mi legyen.

Mert szerinte ha berohanok és hüvelyi uh-val megnéznek, nem biztos,h az használ... (ő nem volt itthon és amúgy sem uh-z) Pihentem 2 napig, a kis barnázás után nem is volt semmi, de kaptam vmi gyógyszert.

2016. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, voltál orvosnál?
2016. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen voltam ma mar vereztem. Varnom kell. Turelemmel. Hat azt nem tudok. Sajnos azt mondta barmi lehet, ha nem teszteltem volna ki sem derul szamomra, hogy baba van a dologban. A huvelyi ultrahanggal csak artanank ugyhogy varunk. Verzes enyhult igazabol csak pisiles utan volt. Ettol fuggetlenul erzem hogy ez most nem sikerult :-( . Pedig ugy orultem. A tesztem meg mindig pozitiv viszont menzisen faj a derekam. A hcg meg gondolom meg sokaig kimutathato ugyhogy ez sem nxugyugtat meg. Tudjatok mar 38 vagyok es felek, hogy nem fog mar osszejonni.
2016. febr. 22. 20:12
 19/31 anonim ***** válasza:
Nem akarok hiú reményeket táplálni, de a derékfájás még jót is jelenthet. Én szurkolok. Sikerülni fog!! Mikoe kell visszamenned?
2016. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

A derékfájás valóban jelenthet jót is, nekem pl. az elején pár hetesn, szó szerint majd leszakadt a derakam, iszonyúan fájt, sőt görcsölgettem is, mintha meg akarna jönni. A magnézium megoldotta a problémákat szerencsére. :)

Szóval még tényleg bármi lehet, ne csüggedj, szoritok, hogy ne jöjjön meg...tudom mit érzel, én is 36 elmúltam mikor sikerült a baba, 4 év várakozás után.

2016. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!