Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem :-)! 3...

Pozitívat teszteltem :-)! 3 napra rá rózsaszínes folyást tapasztalok, de csak kis mennyiségben. Nagyon megijedtem és nyugtalan vagyok, bár nem görcsölök és a tünet sem erősödött. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 18:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nekem is majd leszakadt a derekam!


Szoritok !!

Es ne add fel soha, en jorhazban dolgozom es 45 sot 50 eves elso terheseink isvannak !!!

2016. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2016. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mi újság? Jól vagy?
2016. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

sziasztok!

Pozitív tesztnél nem adnak egyből progi pótlást, legalábbis lelkiismeretes doki nem, csak akkor ha már látszik, h jó helyen van a baba!És valóban 4 hetes terhességnél még nem biztos, h látszik, talán 5 hétnél már érdemes 2 naponta nézegetni, és ahogy kiderül, h méhen belül van el kell kezdeni a progi szedését! Nem lehet túladagolni, minél több annál jobb, én csak 3*1 et kaptam, nem segített, de a 3*2 már igen!

minden jót Nektek!

2016. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lanyok! Koszi az erdeklodest. 4 napig megnyugodhattam viszont ma ismet enyhe barnas pirosas ver jelent meg a wc papiron. Kivert a viz dolgoztam, ugyhogy ebedidoben rohantam az ambulanciara. A dokim persze szabin. Minden esetre nagxon kedvesek voltak velem, majdnem azt mondtak ez normalis. Ultrahangon mar latszott jo helyen megtapadt Picurom. Illetve egy 5 mm petezsak szoval meg nem mondtak, hogy minden ok, de remelem minden az lesz. 2 het mulva kell visszamennem. Utrot kell szednem 3x2 szemet. Nagyon nagyon szeretnem, hogy sikeruljon. Annyira vagyok erre a kisbabara. Velem kell, hogy maradjon. Oktoberben volt egy mehenkivulim. Ra egy hetre az Apukam is a mennybe koltozott. Minden este kertem, h jojjon valahogy vissza hozzam :-(. Ez a pici baba oktoberben szuletne. Egy evre arra a szornyu oktoberre amit tavaly eltem at.
2016. febr. 26. 20:11
 26/31 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom h sikerüljön!!!Bízzál Magadban/Magatokban :) Énnekem akkor derült ki h terhes vagyok mikor a dédink meghalt.Már a temetésen tudtam h kisbabánk lesz,és biztos vagyok benne h ha kicsit lehetetlenül is hangzik, de ő küldte :) Már a 20.hétben vagyok.Nektek is sikerülnie kell.
2016. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Esküvőm után volt egy korai vetélésem, egy hosszú próbálkozás után összejött terhességgel. Dokim biztatott, hogy a második könnyebben összejöhet... Nem így lett. Újabb hosszú próbálkozós hónapok következtek. Aztán abban az évben januárban váratlanul meghalt a szeretett nagymamám. Sokszor "beszélgettem" vele, kértem, hogy küldje vissza a kisbabámat. Pár héttel a halála után álmomban megjelent. Ezt mondta: "most már elvégeztem, amire kértél, elmehetek". Rá egy hétre pozitívat teszteltem. És mivel a nagymamám "megígérte", nem aggódtam. Meg is született szépen a lányom. :-)
2016. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szoritok, hogy minden rendben legyen !!
2016. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Koszonom.Bizok Apaban csak ebben de nem mulik a verezgetes barnazas. Hulla faradt vagyok allandoan alszok akkor jo mert nem jar az agyam. Ezt leszamitva jol vagyok nem gorcsolok de nem ertem mitol van ez. Szivbajt kapok minden pisiles utan. Volt valakinek ilyen? Es megis rendben alakult minden?
2016. febr. 27. 19:46
 30/31 anonim ***** válasza:

Nekem ketszer volt ilyen, elsonel elment a baba, masodiknal megmaradt, mar 4 eves :)

En akkor tobb, mint 3 honapon at vereztem/pecseteltem, neha egesz nagy loket is jott, pontosan tudom kilyen erzes gyomorgorccsel wcre menni, azon izgulva mit latsz...

En is utrot szedtem, bar nekem neztek a progeszteron szintet es teljesen jo volt.

Az hozza tartozik, hogy nekem eleve olyan volt a menzeszem, hogy napokon at pecseteltem minden alkalommal mielott a rendes verzes beindult volna. (Ezert is csinaltak mar a terhesseg elott is hormonpaneleket, de minden ertekem tokeletes volt, fogalmuk sem volt hogy miert van. Ahogy a terhesseg alatt sem, nem volt hematomam, semmim).

Ja, es az elso esetben, amikor sajnos elveteltem, akkor en el se jutottam addig, hogy uh-n rendesen lassanak valamit, csak a vervetelek mutattak a hcg-t. Ketnaponta kellett emiatt mennem, mehenkivuli terhesseg gyanujaval (marmint hcg szint nezesre), de a vervetelek alapjan kizartak a mehen kivuli terhesseget. Kb 6 hetesen meg elontott a ver, akkor urult ki minden, de mar elotte lehetett tudni, mert megallt a hcg novekdes.


Szoval a lenyeg: a pmasodik esetben, amikor mar uh-n is lattak peezsakot, mint nalad most, akkor nekem megmaradt a rengeteg pecseteles/verzes ellenere!

2016. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!