Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor mondtátok meg a...

Ti mikor mondtátok meg a nagyobb tesónak, hogy kistestvére születik?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Azonnal, ahogy pozitív lett a teszt. De nálunk nagyon pici a korkülönbség, a fiam igazából még nem is értette, hogy ez mit is jelent. Ahogy nőtt a hasam, úgy esett le Neki a tantusz. Mivel nagyon bíztunk abban, hogy minden rendben lesz, a családnak is azonnal elmondtuk, nem foglalkoztunk a babonákkal, tehát mindennapi beszédtéma volt a legelejétől kezdve.
2016. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
A 12. het után.
2016. febr. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
3 hónap után.
2016. febr. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Először úgy 10 hetesen hoztuk szóba. De akkor még csak említettük. Akkor múlt 3 éves, amikor terhes lettem. Viszont a 12. heti kombinált szűrésem nem lett túl jó, így amnióra kellett mennem 17 hetesen. Na akkor mi egyáltalán nem hoztuk szóba. Okos gyerek, így tudtuk,hogy ha akár kétszer is említjük,hogy baba van a hasamban, akkor "megmarad" benne, és kérdezni fogja. És amíg nem tudtam,hogy mi lesz az eredmény, nem akartam,hogy beleélje magát. 20 hetesen lett meg az eredmény, onnantól minden nap mondtuk neki.

Azóta már megszületett a Kicsi, a Nagy pedig nagyon szereti!

2016. febr. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Hat mi a kezdetektol mondogatjuk a ketevesunknek,de hiaba nagy a pocak nem erti/erdekli. Majd ha megszuletik akkor lesz szerintunk csodalkozas 😊
2016. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Mi is az elején mondtuk, éves volt, nem igazán értette, most 2,5 éves, talán már jobban érti, föleg hogy van pocakom is szokta simogatni, monndja neki szeretlek hugi, meg tudja hogy meg fog születni, elég okos kisgyerek, még van 1,5 hónapom és kiderül hogy fogadja :)
2016. febr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
6 éves a fiúnk. Mivel már nagyon régóta szeretne kistesót, így az első nőgyógyászati, uh vizsgálat után már elmondtam neki, 8 hetesen. Na, az egész óvoda attól zengett, hogy neki kistesója lesz. Ő újságolta el mindenkinek a családban is, nagyon boldog, minden nap simogatja a hasam, beszél hozzá, pedig még csak 15 hetes vagyok. Már nagyon várja.
2016. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Mi is a 12 hét után mondtuk el! 1,5 éves volt addig nem nagyon értette míg nem nőtt a hasam utánna már símogatta,puszilgatta 😍 A vége fele már arra is készítettük hogy majd ha eljön az ideje a doktorbácsi kiveszi és egy pár napot nem leszek otthon!
2016. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
12. hét után, 10 éves volt, de így is alig bírta kivárni, most a második kistesónál már várunk vele kicsit többet, ráér, mert az ő világukban még egy hónap is rengeteg idő.
2016. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Mi 12.hét után mondtuk el 4,5 éves fiamnak,meg is mutattuk képen,úgy gondoltam nem kell hamarabb,elég azelőtt mielőtt látszódik,bár így 18 hetesen még mindig nem látszódik,de azért jó hogy tudja,óvatosabban bánik velem. Rögtön nem mondanám el,nem vagyok babonás de egyszerűen nincs értelme,nyilván ha tini lenne akkor lehet hamarabb beavatnám.
2016. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!