Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki császárral fog szülni, mi...

Aki császárral fog szülni, mi az oka hogy császározzák?

Figyelt kérdés
Mostanában annyi kismamát császároznak. Érdekelne hogy miért döntött az orvosuk a császár mellett.

2016. febr. 24. 17:18
1 2 3
 11/23 Yuc3 ***** válasza:
Első fiam: Teraranytalansag!48ora vajúdás utan is cak4ujjnyira sikerult oxitocinnal amin nem fért ki a fiam 37-es buksija. Igy lett császár ! 2.fiam automatikusan császár annyi hogy megvártuk hatha indul vmi magától h. Mégse csak ugy vegyük ki. Mivel semmi nem történt 40+5ön kivették! Harmadik fiam 38.hetre van programozva! 33h. Km
2016. febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Az első lábtartásos farfekvés miatt lett császár. A másodikat már meg sem próbáltam simán, ahogyan két császár után a harmadikat sem fogom.
2016. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Harántfekvés miatt császároztak. Beindult a szülés, és nem fordult meg a baba, illetve leesett a szívhangja is.
2016. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekem "megsúgta" a szülésznő, hogy az esetek 90%-ában téraránytalanságot írnak a lapra adminisztrációs okokból. Ezt nem nagyon értettem, és valahogy nem is hiszem.


Nah, mindegy, nekem nem indult be az indítások ellenére sem, majd kiderült nem is fordult be. Azt nem tudom, hogy volt-e valami más komplikáció a babánál, mert nem mondtak semmit. Szóval nálam is téraránytalanság van a záróban, pedig a baba feje közel sem járt a csípőmhöz, hogy valóban kiderüljön, hogy nem fér ki.

2016. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

1-es, 8-as,

Nem, csak egy hematológus-nőgyógyász prof 2 trombofíliás lánya közül az egyik. ;)

2016. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Farfekves + rovid koldokzsinor
2016. febr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

#15

Valahogy ki kellett jonnod a szitubol. :D

2016. febr. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem programozott csaszarom volt harom eve, most is programcsaszarra keszulunk. Masodszor vagyok varandos ikrekkel.
2016. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
most akkor aki császáros bárakármilyen okból az le lesz pontozva? akkor minek lett feltéve a kérdés? :) Akkor én megyek és felteszem a kérdést, hogy "Kinek milyen volt a természetes szülése" és jól lepontozok mindenkit oké? Ja, nem, mert még mindig nem a császárosok gerjesztik ezt a vitát.
2016. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
89%
vagy a téraránytalanság akkor számodra kedves lepontozó úgy látom nem elfogadható indok, tök mindegy hogy a kérdésre 100%-osan válasz, neked nem felel meg, netalán te doktoráltál nőgyógyászként és jobban tudod, nekem meg vitatkoznom kellett volna az orvosommal a kitolási szakaszban ugye?
2016. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!