Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a baj a szexszel terhesség...

Mi a baj a szexszel terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Akik el voltak tiltva tőle az orgazmus a baj vagy maga az aktus okozhat gondot?
2016. márc. 1. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam eltiltva tőle. Egyszer az amnió utáni 2 napban, akkor az orgazmus méhösszehúzó hatása miatt volt.


A másik alkalommal egy alkalommal alvadt vér volt a vécépapíron, a hüvelyfalamat felmarta a folyásom. A dokim mondta, hogy most ne bolygassuk a kontrollig a benti dolgokat, ez szintén 2 nap volt, itt nem az orgazmus volt a baj, hanem maga a behatolás.


38hkm

2016. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez elején rettenetesen erősen görcsölni kezdett, ha orgazmusom volt. Iszonyú fájdalmas volt, de pár perc alatt elmúlt szerencsére. Ezután kicsit parkoltattam a szexem, de most már nincs vele gond, nem szokott előfordulni szerencsére.

Habár én nem orvosilag voltam eltiltva.

2016. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én orvosilag vagyok sajnos, 13. hétig azért mert rálógott a méhszájra a lepény, utána meg méhszájseb miatt sajnos egész terhesség végéig.

Orgazmus nem tiltott, tehát meg tudjuk oldani máshogy, csak persze nem ugyanaz, de már nincs sok hátra :)

2016. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2016. márc. 1. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárólag az orgazmus jelenthet gondot annál, akit eltiltanak tőle, hanem az ondóváladék is tartalmaz olyan anyagot, ami érlelheti a méhszájat. Normál esetben max. akkor van jelentősége, akkor "segíthet" a szülés megindításában, amikor már amúgy is érett minden a szülésre, de aki komolyan veszélyeztetett, annak figyelnie kell, mi óvszert használtunk a legutolsó napokig emiatt.
2016. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!