Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek nagy mennyis...

Mi a véleményetek nagy mennyiség az egy napra egy kismamának amit felsorolok? Reggeli: 1 db óriás rudi; Ebéd: normál tányér rakott zöldbab; Vacsora: kis tányér húsleves csigatesztával,1 db zsemle (kis ketchuppal)

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 21:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Rudi, ketchupos zsemle, kis tányér leves tésztával... Hát amúgy sem egy ideális étrend, na de egy kismamának? Itt elsősorban nem is a mennyiségen kéne gondolkodnod, hanem azon, hogy miket eszel.
2016. márc. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Örülök neki hogy a legtöbb válaszoló csak egészségesen taplálkozik és senki nem eszik semmi rosszat.Már leírtam hogy nem ez az általános étrendem, de tegnap ezeket ettem és soknak éreztem. Nem a megevett ételek minősegére hanem mennyiségere kérdeztem rá. Egyébként meg a védőnőm mondta hogy kerüljem jelenleg a myers zöldségeket, mert annyi vegyszer van bennük hogy többet ártok vele mit bármi mással. Mindig csak az idényzöldségeket és gyümiket válasszam.
2016. márc. 3. 06:15
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Más is eszik "rosszat", de azt nem főétkezés helyett!

Reggelire rudi??? Hát attól nem mennék a falnak,másrészt nem megfelelő táplálék,inkább kiegészítés.

Ne az legyen már a problémád,hogy elmondják a véleményüket! Úgyis azt csinálsz,amit akarsz! Ha éjjel-nappal rudit eszel,ám tégy úgy,de ne lepődj meg,ha figyelmeztetnek!

2016. márc. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre! Mennyiség egyáltalán nem sok de nem is hiszem el hogy te nem érzed!


Minőséggel vannak gondok,de ezt előtte leírták már.

2016. márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

En ennyitol éhen halnék!!! :D

Elso babam varom, vekony vagyok nagyon. Nem vagyok hizasra hajlamos, de ha az lennék is ennek allandoan. :)

Vagy 7x eszek egy nap...nyilván nem 5 tányér főtt kajat egyszerre, amennyi jol esik. :)

Egyszeruen ehes vagyok . Egyel annyit amennyi jol esik :)

2016. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Egyebkent meg en sem eszem mindig olyat ami "elő van írva"!

Sok Gyumi ...de megeszem a chipstol a csokitol a fagyit ok a sültkrumpliig mindent. Colat is iszom ,nyilván nem liter számra,de iszom ha meg kívánom.

A mennyisegen növelnék nalad az tuti egy kicsit :)

2016. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

[link]

Kiszámoltam ez nemsokkal több, mint 1000 kalória. Evési problémáid vannak ha megkérdezhetem ? Ez nemhogy sok hanem kevés egy napra. Ajánlom az oldalt így nyomon követheted eleget ettél -e és a fehérje, szénhidrát, zsír arányt is láthatod.

2016. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező azt várta, hogy magasztaljuk, hogy milyen jó neki, hogy ennyi kaján el van, bezzeg mi zabálunk reggeltől estig stb.
2016. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ebben szinte semmi vitamin nincs!! Bocsi hogy leírtam a véleményem.... amúgy én is bűnöztem de módjával és nem ebéd helyett és nem reggeli helyett hanem uzsira vagy 10óraira ettem ilyeneket.... puding csoki jégkrém torta stb...... na de te ezt úgy sem érted kérdező mert te csak a mennyiségre figyelsz..
2016. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
18-as! Egyetértek!!
2016. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!