Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek nagy mennyis...

Mi a véleményetek nagy mennyiség az egy napra egy kismamának amit felsorolok? Reggeli: 1 db óriás rudi; Ebéd: normál tányér rakott zöldbab; Vacsora: kis tányér húsleves csigatesztával,1 db zsemle (kis ketchuppal)

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 21:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én is ettem zöldségeket salátát és semmi baja a fiamnak 😜 nem tudom milyen védőnőd van ha olyanokat mond ne egyél zöldséget meg gyümöcsöt!érdekes de tényleg
2016. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ennyi rosszidulatú embert egy rakáson...hihetetlen... (tisztelet a kivételnek) magasztalást vártam???? Te nem vagy esküszöm normális...neked nagyon kicsi az önbecsülésed ha egy egyszerű kérdés ilyen választ váltott ki belőled váltott ki belőled...én voltam a hülye hogy kiírtam egy kérdést...
2016. márc. 3. 20:43
 23/26 anonim ***** válasza:

Hol van a fehérje?

És a napi 3 adag zöldség?

És a lassan felszívódó szénhidrát?


Kalóriában tényleg nem sok, de tápanyagban sem! A rudi, a zsemle, a ketchup tök értéktelen, üres kalória. Nem azt mondom, hogy sosem lehet ilyet enni, de be kéne vinni a szervezetnek szükséges mennyiségű tápanyagokat is!

2016. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló!Rakott zöldbab = zöldbab szerintem zöldség (ok nem volt meg a napi 3 adag) + darálthús (szerintem fehérje) + rizs (keményítő).Rudi és zsemle tekintetében egyetértek, de ezeket kívántam így megettem.
2016. márc. 4. 11:57
 25/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem azzal mindenki egyetért, hogy ez kevés energia egy napra egy kismamának. Hányadik hétben vagy? Abszolút jó szándékkal mondom, mert kérdezted: ha ezt soknak érezted, akkor az azt jelenti, hogy máskor kevesebbet eszel, ami nagyon nem jó. Javaslom, hogy próbálj meg kicsit több tápanyagot bevinni a szervezetedbe, mert hamar le fogsz gyengülni. Egyáltalán nem kell kettő helyett zabálni, ez butaság, ugye, de azért kellenek azok a tápanyagok a babóca fejlődéséhez, és kell az az energia az anyuka életben maradásához, na. :) Boldog babavárást!
2016. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Teljesen jó étrend, ha csak ez megy le a gyomorba
2023. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!