Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sovány kismamáról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom hogy tényleg igaz e amit leír, de az én szilárd véleményem az, hogy bármilyen csodálatos dolog is ez, cseppet sem látom őt szépnek és nőiesnek.



28 hkm



2016. márc. 6. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szep es nioes, de en szeretnem ha minnel elobb latszodna a hasam es ha nagy lenne:) nem tudom miert, en erre vagyom!
2016. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem inkább undorító, pedig én is vékony vagyok.

Mint egy férfi nagyobb hassal.

2016. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Irigy vagyok. Soha életemben nem volt és nem lesz ilyen izmos, formás testem.
2016. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem. Manapság mâr mindenki mindenbe beleköt. Csúnya a kövér terhes is,csúnya a vékony terhes is,csúnya az izmos terhes is! Hogy lehet azt fogalmazni egy kismamára,hogy undorító? Lehet h a szomszéd épp rólatok beszél,h milyen csúnyák vagytok terhesen. Nektek hogy esne???


Ha sportol baj,ha nem sportol az is baj. Ha 20kg-ot hízik terhesen azért van leszólva,ha semmit akkor meg azért. Egyszerűen nem értem..

2016. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem volt sokkal nagyobb hasam, de sosem volt ilyen jó testem... Pedig nem vagyok kövér. (163 cm-53 kg voltam teherbeeséskor)
2016. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 curáku ***** válasza:
59%
Gyönyörű ez a nő. Egyébként gondolom te sem meztelenül jársz az utcán. Ruhában belőle annyi látszik, hogy csinos formás a hasa, szép formás, tónusos a karja, feneke, combja..összességében látszik, foglalkozik magával és nagyon dögös.
2016. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 curáku ***** válasza:
75%
Ja még valami...ő minden csak nem sovány.
2016. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
Jól néz ki szerintem, viszont arról sehol sem esik szó, hogy hány kiló most a magzat... mert ennyi idősen 3 kiló körül kéne legyen és erősen kétlem, hogy abban a pici pocakban van egy 3 kilós baba (és magzatvíz, placenta)...
2016. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

[link]


Sarah Stage hasa kisebb volt és egészséges szép babája született.

2016. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Óriási hasam volt, szinte orra buktam tőle, mégis "elfeküdte" odabent magát a gyerek annyira, hogy gyógytornára kellett járnunk. Ezek után nem irigylem azokat, akiknek ilyen pici, mert mindig ez jut eszembe (akkor is ha ők megúszták ezt - tény, hogy én nem vagyok olyan magas, mint egy modell - csak 158 -, náluk azért vertikálisan is van helye a babának).
2016. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!