Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sovány kismamáról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom hogy tényleg igaz e amit leír, de az én szilárd véleményem az, hogy bármilyen csodálatos dolog is ez, cseppet sem látom őt szépnek és nőiesnek.



28 hkm



2016. márc. 6. 18:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Én irigylem, szerintem csinos, és formás. Az meg, hogy ilyenkor már 3 kilósnak kéne lennie a babának, az csak statisztika, amelyik baba 3 kilósan születik, az ilyenkor még csak 2 kiló körül van, és az is teljesen normális.
2016. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egyáltalán nem szép, hogy így eláll a hasa, mintha különálló része lenne a testének. Én sem vagyok fenn a BMI-táblázaton a 170 centimmel, de remélem, nem fogok így kinézni. Persze biztos egészségesek, és ez a lényeg, nekem esztétikailag nem felel meg így.
2016. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

Ha valóban egészséges ő is, meg a baba is, akkor én semmi kivetnivalót nem látok ebben. Nagyon szép teste van, meg is érdemli, megdolgozik érte.


Miért baj, ha mozog, ha nem hízik el, ha tesz azért, hogy jól érezze magát a bőrében? Muszáj száz kilósan szülni menni? Szerintem nem. Amennyiben valóban nem árt ezzel a babának, akkor részemről emelem a kalapom :)

2016. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%

Eleve magas lány. Így hosszában több helye van a méhének.


Nekem is hasonló az alkatom, viszont nagyon alacsony vagyok, 155 cm. Hátulról nem látszott, hogy terhes vagyok, de előrefelé hatalmas pocakom volt a terhesség végére. Bennem függőlegesen jóval kevesebb hely volt.

A képen látható lány legalább 175 cm, ha nem magasabb, és láthatóan nem ér a pocakja a bordaívig, míg nekem ekkor már a bordáimat is feszítette a méhem, a belső szerveim meg szerintem kilapultak.

A hasizmom meg is szívta, mert szétnyílt, sebészeti úton tudták csak visszaállítani (összevarrni a kötőszövetet középen).

2016. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kicsit természetellenesen néz ki, szinte látszik a magzat körvonala a hasfalon keresztül. Biztos sokat dolgozik az alakján, de úgy gondolom, némi pici zsírtöbblet (és nem plusz harminc kilóra gondolok :-D) nem árt a szoptatás érdekében. (Mondom ezt úgy, hogy én is vékony, kis hasú kismama voltam. Bár nem volt kockahasam annak ellenére, hogy a terhességeim végéig aktív életet éltem.Én nem irígylem.)
2016. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te milyen magas vagy és hány kg?
2016. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

Én is irigylem. Nekem sikerült sokat felszednem a terhességem alatt, és nagyon nehezen adtam le. Ha választani lehetne, akkor ezt választanám, és nem azt, hogy utána 90 kilósan toljam a babakocsit, és a pici baba mellett kelljen szenvednem a fogyókúrával meg a tornával.

Az meg hogy 3 kilónak kellene lennie?... Ismerek olyat aki hízott vagy 30 kilót mégis 2800 grammos babája született.. az nem ezen múlik hogy mennyit hízik a kismama.

2016. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom, aki szerint csúnya, azok csodálatosan és hibátlanul néznek ki! Kérdező? Te hogy nézel ki? Gyanítom mindenkinek tetszenél....Foglalkozzon mindenki a saját súlyával...
2016. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
36%
Szoptatáshoz plusz kiló????Ne nevettess! 6 kilót "híztam" a 40. hétre, 53 kilóval mentem haza, annyi tejem volt, hogy 2 gyereket is simán tudtam volna etetni....
2016. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem mi a baj vele?

Mért kell leszólni másokat? Ö ilyen és kész!

Azt hittem egy anorexiás kismama lesz a posztban, szerintem egyáltalán nem sovány, láttam már ennél soványabbat is!

2016. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!