Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sovány kismamáról?

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom hogy tényleg igaz e amit leír, de az én szilárd véleményem az, hogy bármilyen csodálatos dolog is ez, cseppet sem látom őt szépnek és nőiesnek.



28 hkm



2016. márc. 6. 18:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom a kérdező plöttyedt, túlsúlyos és így kompenzál. Ellenkező esetben már tett volna fel egy képet a nőies testéről.
2016. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök természetellenes, ahogy kinéz a hasa.a kick-box óra meg terhesen azért durva. Mondom ezt úgy, hogy én is nagyon vékony vagyok, terhesen se híztam szinte semmit, de nem így néztem ki.gondolom most jön, hogy biztos gusztustalan kövér voltam, de mindjárt csatolok képet, hogy ezt megelőzzem...
2016. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

[link]

Egy héttel szülés előtt, 36 hetesen.

2016. márc. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb véleményem róla. Ha jól érzi magát így, akkor tök jó. Én is jól érzem magam a saját testemben, jó helyen érzem magam itt. Nem zavar és nem vagyok irigy sem...
2016. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#23 Ez most hogy jött ide?
2016. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tévedés! Ez a kismama nem sovány, hanem izmos. Nem szabad egy átlagos nőnek ilyen kisportolt testű terhes nőhöz hasonlítania magát. Az ilyen sportos kismamák nagyon könnyen viselik a terhességet. Végig sportolnak, helyesen táplálkoznak. Nekem nagyon tetszik.
2016. júl. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!