Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szedte ezt a Diaphyllin...

Ki szedte ezt a Diaphyllin tablettát és miért kellett neki szednie? Nem ártott a babának mi a. véleményetek róla? Többi lent

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok és tegnap voltam dokinál és mondtam neki hogy néha szurkal a hasam és írt fel Diaphyllin tablettát hogy szedjem. De itt a. neten olvasom hogy azok szedik akik köhögnek. És én nem kohogok. Olvastam a leírását is és azt írta hörgőtagulatra való, fel is hívtam ma reggel a. dokit és azt mondta ne torodjek vele, hogy mit írtak csak nyugodtan szedjem.

2016. márc. 9. 14:12
1 2
 11/12 Vilcsianyuja ***** válasza:

Ha vakbél miatt van hasszurka, akkor megint csak nincs értelme szedni a gyógyszert. De azt meg nőgyógyász nem nagyon fogja diagnosztizálni.

És bár én azt írtam, hogy kétszer meggondolnám, (szóval azért én se azon a párton vagyok, hogy mindenképp szedje csak nyugodtan), a kérdező nem írta, mi újság a méhszájával. Ha már nem 3000 a Cg-je, akkor szedje, ne lacafacázzon. Ezt írnám, ha kiderülne. De a méhszájjal lehetnek gondok egy esetleges fertőzés miatt is (és amiatt is lehet szurka...), úgyhogy egy bacitenyésztés is elkelne a doki részéről, mielőtt rutinból felírja ezt a göncöt.

Tényleg saját tapasztalat, első terhességnél nekem 150 lett tőle a pulzusom napi két szem mellett. Erre fel kaptam Verapamilt, hogy majd az rendbe is hozza a pulzust, meg még rásegít egy kicsit az izomlazító hatásra is. 36. hét betöltéséig kellett szednem a kettőt. 41+1 hetesen szülésindítás lett a vége. Pedig én tényleg keményedtem rendszeresen, a Cg-m pedig 1000 lett 30 hetesen. Az nst-ken is mindig látszottak fájások.

2016. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Te most komolyan nem fogod beszedni, mert itt néhányan azt írták?

És ha baj van, hogy mész vissza az orvoshoz?

"jajj, doktorúr, tudom, hogy mondta, dehát a gyakorin azt írták a többiek, hogy inkább ne"

minek mentél orvoshoz, ha nem hallgatsz rá?

simán terhesgondozunk mi innen monitor elől téged. aztán vagy koraszülsz, vagy nem. ha téged különösebben nem érdekel, minket miért érdekeljen?


remélem, vetted :o

2016. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!