Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit éreztetek mikor megtudt...

Ti mit éreztetek mikor megtudtátok, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Én ma teszteltem pozitívat, de el se hiszem, csak bambulok, nem fogom fel. Azt hittem majd sírok meg nagyon boldog leszek. Lehet azért is mert IR-es vagyok és azt hittem teherbe se esek vagy csak nagyon nehezen.

2016. márc. 11. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Én vagyok az aki a másodiknál csak nyugtázta a dolgot (ami nem egyenlő azzal,hogy valaki nem érez semmit)! Nem vagyok egoista csupán 7 db kémiai terhességem volt mielőtt a második baba sikerült, így igazándiból beleélni sem szerettem volna magam! A másik dolog, hogy nekünk a terhességekre nem kellett sokat várni, mindegyik az első éles hónapban sikerült, szóval a vetélések elég nagy érvágások voltak. A harmadik pedig az, hogy a 22 hónapos kislányom mellett nincs időm a rózsaszín ködre, jelenleg azt Ő teszi ki :D
2016. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem tudtam felfogni. Már 3,5 éves a lányunk, de néha még most sem hiszem el. 6 éve vártunk rá. A 3. inszemináción voltunk túl, reggel teszteltem egy negatívat, elindultam a Kaáliba megbeszélni, hogy mostmár írjanak be lombikra. Ott még csináltak vérből is tesztet és közölték, hogy terhes vagyok.
2016. márc. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

az elsőnél határtalan boldogságot és információéhséget. rögtön kerestem orvost, klinikát, vettünk terheskönyveket. aztán, az az embrió kilökődött. akkor elszántságot éreztem, hogy én megcsinálom! kivizsgáltattam magunkat, kiderült a gáz, 2 hónap múlva új terhesség. határtalan örömöt éreztem, hogy most nem lesz baj. persze, lehetett volna, de nem lett.:)


6 napos baba anyukája vagyok épp ma.:)

2016. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél meglepődtem, fel sem fogtam hetekig, aztán a hányások tudatosították bennem hogy van bent valaki. A másodiknál nagyon örültem, vártuk már 5. Hónapja. Most a 3. Nál meglepődés és óriási öröm mert elsőre összejött, nem is gondoltam volna! Azért a lelkem mélyén tudtam hogy pozitív kesz a teszt, túl sok jel utalt rá 😊
2016. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen boldogságot. Este csináltam a tesztet, és első pillanatra nem akartam elhinni. Rögtön szóltam páromnak, nézze meg ő is azt látja-e a teszten, amit én, pedig nagyon erős volt a teszt. Utána hol nevettem, hol pityeregtem a boldogságtól.

Másnap reggel, mikor elindultam a munkába, csak azt vettem észre, hogy ráragadt egy vigyor az arcomra, és nem tudom lemosni magamról. Folyamatosan vigyorogtam. :)

Tervezett baba volt, 6. hónapban sikerült.

2016. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mérhetetlen boldogságot, több mint két évet vártunk Rá :)
2016. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon megijedtem,lesokkoltam,pedig terveztük. Kb a 6. hétig úgy voltam,hogy mégse akarok terhes lenni. De az abortusz eszembe sem jutott. Egyszerűen csak azt kívántam,bárcsak ne lennék terhes. Aztán az első 12 hetet végig rettegtem,hogy mikor kezdek vérezni,nagyon aggódtam.most vagyok a 19. hét végén,és most kezdek csak örülni. De sajnos még mindig sokat aggódom sajnos. Nem mondanám,h élvezem a terhességet. Félek,h fellöknek a buszon, belém hajt egy bringás (majdnem megvolt), elesek, lebetegszem...úgy érzem magam mint egy időzített bomba. Közben imádkozom,h ne legyen koraszülött,a köldökzsinór meg ne fojtsa...iszonyú tehetetlen érzés. Ha rá gondolok,h ott kuporog bent, körülötte az a borzalmas zsinór amibe bármikor bele tekeredhet, és én nem segíthetek,hát sírni tudnék! Nagyon irigylem,aki lazábban fogja fel,mert nekem ez életem legstresszesebb időszaka.
2016. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél meglepett voltam,kavarogtak az érzések,örültem :) a második már más tészta volt,gyógyszert szedtem és álmomban nem gondoltam volna hogy tényleg terhes vagyok. Az első reakció ídézem: Ez mi a f **z? :D

Aztán napokig nem hittem el,de megtörtént.Most már nem bánom,júniusra várjuk :)

2016. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
1. gyereknél boldogságot és ijedtséget együtt. 2. gyereknél aggodalmat, és óvatosan kezdtem csak örülni, mert előtte több korai vetélésem volt.
2016. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mind a háromnál nagyon örültem, de ez fokozatosan alakult ki mindig, elsőre az el sem hiszem érzés volt, boldogsággal fűszerezve. Aztán ahogy teltek a hetek, úgy éreztem egyre boldogabbnak magam. :) Végül az igazi, amikor megfoghatod, a tiéd. De a legjobb onnantól, amikor már haza is viszitek. Persze az aggódás az sosem múlik el.:)
2016. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!