Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megtartanátok így a babát?

Ti megtartanátok így a babát?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom hogy csúszott be a baba, lehet hogy nem vettük észre hogy kiszakadt az óvszer. A "párommal" nem élünk együtt, igazából csak egy szexkapcsolatnak indult neki van párja. Tegnap mikor együtt voltunk mondtam neki, hogy elég nagy baj van, mire Ő azt mondta hogy ez nem baj, és ne idegeskedjek, ő örül neki. Mikor felvetettem hogy elvetetem, azt mondta, hogy ezek szerint Ő komolyabban gondolja a kapcsolatunkat mint én. Viszont én nagyon félek, és nem szívesen tartanám meg a kicsit, mert mi van ha egy idő után meggondolja magát, és egyedül kell felnevelnem. Ti mit tennétek?? Tudom hogy hülye voltam emiatt ne csesszetek le, elég szarul érzem már így is magam :( :(
2016. márc. 12. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
neki van másik párja és örül annak, hogy úgymond a szeretője terhes lett? :O na ilyet se hallottam még :) talán kérd meg, hogy hagyja ott a párját. Nem vagyok abortusz párti, félre ne értsd, de ha egyedül kellene felnevelnem, egy olyan kapcsolatból, ami még csak nem is valódi, én nem vállalnám.
2016. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Először tisztázzátok a kapcsolatot.

Viszont ha egyedül nem tudnád felnevelni a gyereket, szerintem ne tartsd meg. Nem hiszem, hogy annyira megbízható lenne ez a srác (bár láttunk már csodákat)

2016. márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Wow,és hogy képzeli a jövőt??? Majd hétvégente "üzleti út" címszóval eljön a nőjétől,hogy a 2.számú családjával legyen??

Vagy mit takar az,hogy örül neki??

2016. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azt mondta adjak neki másfél két hetet, és elköltözik. Én mondtam, hogy elvetetem, Ő viszont szeretné ha megtartanám.
2016. márc. 12. 08:33
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem akarsz igazán gyereket, és nem tudod egyedül felnevelni, szerintem se tartsd meg. Nincs köztetek a sráccal komoly érzelmi kötődés, már most is több vasat tart a tűzben egyszerre, a baba érkezése pedig még a jó párkapcsolatokat is próbára teszi. Mit várhatsz egy ilyen "kapcsolat"-tól?
2016. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

Sosem éltetek együtt! Miből gondoljátok,hogy működőképes lenne??

Mert az,hogy jókat keféltek még édes kevés egy kapcsolathoz...ráadásul egyből egy gyerekkel indítottok,ami plusz problémaforrás lesz egy épülő kapcsolatban!

2016. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Olyan emberrel, akinek egyszerre több kapcsolata is van, kizárólag, hogy gyereket vállalnék. Most te vagy a második, melled is kell majd neki valaki.
2016. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

"Ő komolyabban gondolja a kapcsolatunkat mint én."

Hát nem tudom, milyen komolyan gondolja, ha van barátnője. Ha akarsz adni neki egy esélyt, akkor mihamarabb tisztáznia kéne a helyzetet, nem 2 hét alatt. Szakítani valakivel fél óra. Elköltözni is gyorsan lehet.

Egyébként hogyan gondolja? Elköltözik, vagy összeköltöztök?


Arra, hogy megtartsd-e vagy sem én nem tudok válaszolni. Személy szerint én megtartanám, mert nem tudnám elvetetni. De ez én vagyok. A te életedről pedig neked kell döntened.

2016. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy nem tartom meg. Én csak az Ő reakcióját nem tudom hova tenni, azt hittem hogy ő is el akarja majd vetetni. Párszor szóba került már hogy költözzünk össze, de még ha meg is történne én akkor sem vagyok biztos abban hogy szeretném a kicsit :(
2016. márc. 12. 09:00
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
én megtartanám,de ez te és az apa döntése.
2016. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!