Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami előjele ha közekedi...

Van valami előjele ha közekedik a szülés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h pl. előtte való napokba feldagad a láb vagy felpüffed az arc? A baba nem mocorog már annyira vagy épp ellenkezőleg. Ki mit tapasztalt?

2016. márc. 13. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok, mert még van 4 hetem és 4 napom.
2016. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az arcdagadás meg hasonlók tudatommal népi babonák.

Ami biztos jel,az a nyákdugó távozása és a jóslófájások.

2016. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40 hét 2 naposan szültem. Kb. a 36. héttől voltak jóslófájásaim, de nem naponta. Nem távozott előtte itthon a nyákdugóm, nem szállt le a hasam, nem torzult el az arcom, csupán szülés előtti napon többet keményedett a hasam és az nst is mutatott gyenge fájásokat, de simán hazaengedtek még. A legegyértelműbb jel az volt, hogy elkezdett folyni a magzatvíz.
2016. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nálam is csak a magzatvíz ment el,viszont nagyon nem éreztem,hogy mocorogna úgyhogy aggódtam is,de nagyon eleven újszülött volt.
2016. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Némi hasmenés-de nem az a csikarós, hanem csak simàn màs àllagú "termék", és a nyàkdugó barnàs-véres formàban való tàvozàsa. Gyakrabban jàrtam nagywc-re, este kezdődőtt, éjfél utàn született meg a pici.


Az elsőnél csak hasmenés.


Semmi hasleszàllàs vagy felpüffedés.

2016. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Betu ***** válasza:
Nekem semmi fàjàs nem volt. Reggel felkeltem és elkezdett szivàrogni a magzatvíz. Na innen tudtam, hogy ez màr az. Ez mindenkinek màs , de ha elkezdődik és akárhogy szerintem tudni fogod, vagy érezni😯!
2016. márc. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nyugtalansàg és a sehogy sem jó érzés uralkodott el rajtam,aztàn este végtelen nyugalom szàllt meg és hajnalban fàjàsra ébredtem. Aznap meg is lett a fiam. De se nyàkdugó,se magzatvìz folyàs nem volt.


Most megint kezdem érezni azt a fajta nyugtalansàgot.

35+3 hkm

2016. márc. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szülés előtt 1 héttel hihetetlenül begörcsölt a hasam,be is mentünk, de hazaküldtek mert a gép nem mutatott semmi szülési fájdalmakata.

Azon a héten szombaton,mikor szültem reggel má éretem a fájásokat, elmentem lepihenni,így átment rajtam. De étvágytalan voltam. Alig ettem 3 kanálnyi levest és másodikat. Csak sok folyadékot ittam. Délután 3 körül nem leltem a helyem.Állandóan mászkálnom kellett, minden ülési és fekvési pozíció kellemetlen volt. HIrtelen, 4kor 20 perces fájásaim lettem,majd 6 után bevitt a kórházba a férjem 8 perces fájásokkal. este 7:45kor elfoyt a magzatvíz is. Éjjel 1:45kor született meg a fiam.

Most 31 hetes vagyok és nagyon izgulok,hogy most hoygan lesz.

2016. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én előtte való napokban néha enyhe feszülést éreztem, aztán 1-2 nappal később egyre erősebb feszülést, ami rendszeressé kezdett válni egyik reggelre. Aznap kicsit lejjebb került a hasam is és enyhe hasmenésem volt. Estére erősek lettek a fájások és másnap reggelre megszületett
2016. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én hétfő este szültem és szombaton kezdődtek az első fájások. A kórhazban szombaton azt mondták hogy ez lehet csak jósló. Semmi egyéb jele nem volt. A nyákdugót eltavozni nem láttam, nem dagadtam....
2016. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!