Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt így valaki hogy nem...

Volt így valaki hogy nem tudta az orvos megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés

E szerdára kellett volna meg jönie, de azóta sem jött meg. Sosem szokott késni, és szedek szív gyógyszert, vagyis vérnyomás csökkentőt, sajnos, van szív ritmus zavarom is.ezért tegnap elmentem nőgyógyászhoz meg is vizsgált de nem tudta megállapítani hogy mitől késik, azt mondta lát valamit de nem tudja hogy most hemetomia vagy kicsi terhesség?!


Ez számomra borzasztó egy nőgyógyász ne tudja megállapítani!!!!


Létezik ilyen a mai világban? Volt így valaki hogy terhesség volt és el nézte az orvos? Nagyon szépen köszönöm előre is a választ.


2016. márc. 26. 07:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

szia,


ha pozitív a teszt azonnal állj le a procoralannal. nekem 2 missed ab lett tőle.ha megoldható térj át concorra, azt lehet szedni terhesség alatt is. én sinus tachycard vagyok.

2016. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Tudtam venni tesztet xepil volt, ahogy haza értem most meg is csináltam és negatív lett. De mit láthatott az orvos akkor lehet tényleg hematóma amit látott?
2016. márc. 26. 14:16
 23/27 anonim ***** válasza:
No itt meg azt a hibát követted el hogy nem reggeli első vizeletből csináltad. Reggeli első vizeletből ismételj! De rá van ám írva a dobozára meg a használati útmutatóra is. Kicsit le kellene lassítanod és gondolkodni mielőtt cselekszel. Nem bántásként írom, de úgy tűnik előbb csinálsz vmit ( pl prvoshoz mész teszt előtt, fikázod a dokid mert nem tudta megállapítani, majd a válaszolokra is ráförmedsz, végül rájössz hogy hülyeség volt). Szóval reggel első vizeletből tesztelj!
2016. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Három nap késés után szerintem bele fért hogy nem első reggeli vizelettel csináltam meg a tesztet.


Van nálam olyan rossz emlékek terhességel kapcsolatban hogy van miért félnem és kapkodjak! Azért mert nem írom ki ide minden nyűgös bajos múltam attól még van! És ha le kiabáltam a válaszolókat először, utána azonnal!!! Bocsánatot kértem nem???


Amiért aggódom és félek és bocsánatot kértem ha meg bántottam valakit, attól még nem kell okoskodó tanacsod!

2016. márc. 26. 16:41
 25/27 anonim ***** válasza:

Harom napos kesesnel valoban pozitivnak kellene lennie mar a delutanibol is, ha kozepidoben volt peteeresed. Tudod mikor volt?

Ha nem jon meg, akkor tesztelj azert meg, hatha kesobb fogant.

2016. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem értem miért osztod le azokat a válaszadókat akik próbálnak segíteni, még ha az úgy neked nem is tetszik. Ennyi erővel tök feleslegesen kérdeztél. Ha ennyire van félnivalód, akkor ha terhes vagy, ha nem írass másik gyógyszert és legközelebb nem lesz szükséged az "okoskodó" tanácsokra.

De ha van még teszted, csinálj egyet reggel, hátha. Bár olvastam már olyat,h egy hét késésnél mutatta a teszt...

Amúgy a nődokit nem kérdezted a gyógyszerről? Nem mondtad neki mit szedsz??

2016. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szia, en csak egy dolgot nem ertek, es kerlek ne ertsd felre! Ha babat szeretnel gondolom a gyogyszerek miatt konzultalsz az orvossal! Ha nem szeretnel, gondolon vedekeztek! Tehat, tervezett babavaras, vagy becsuszott? Ha becsuszott ertem az aggodalmad, ha tervezett volt, felelotlenseg volt ugy teherbe esni, hogy tudod ezek a gyogyszetek akar arthatnak is a babanak!
2016. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!