Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogom érezni őt?

Mikor fogom érezni őt?

Figyelt kérdés

Nem érzem magàtól mozogni de ha hasamra teszem fekve a kezem és kitartó vagyok,időnként kis apró mozgàst érezni.

Màsodik baba .15 hetes vagyok.

Elsőnél 17 hetesen volt pillangó érzrs aztàn hetekig semmi.


2016. márc. 31. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a fiamat 21 hetesen éreztem.
2016. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok, szintén a másodikkal, ha hasra fekszem érzek valamit, de a konkrét mozgásra, szerintem várnom kell néhány hetet. A kislányomnál a 18. héten rendszeres és erős mozgásokat éreztem. Attól is függ hol tapad a méhlepény :) Én már alig várom :D
2016. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már a 12. héten éreztem. Első baba. Most a 20. héten már egyértelmű, sokszor érezni.
2016. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a 12. hét óta érzek bugyborékolást a 14. héttől már éreztem néha bökdösést, de még nem látszott, most 16 hetesen már egyértelműen látszik mikor nekiütődik a hasamnak ki is dudorodik olyankor és első baba. Bár én rettentő vékony vagyok.
2016. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Utolsó hszoló épp kérdeztem volna de írtadhogy vékony vagy.

Sok boldogsâgot mindenkinek:)

Izgalmas időszak ez:)

2016. márc. 31. 11:24
 6/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok, szerintem a 170 centimmel és 50 kilómmal én is vékonykának számítok :D

Nekem már látszik egyértelműen, hogy babát várok, pedig a súlyom nem változott még :D

Az elsőnél is gyorsan látszott, a dokim szerint a nagyon keskeny csípőcsontom miatt van...

2016. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 hetesen éreztem először,pont a szülinapomkor! :D Aztán majdnem minden nap éreztem. Viszont látványos a pocimon a mozgás csak 23hetesen lett,akkor hullámzott először. Én nem vagyok vékony alkat 170/64-el kezdtem!! :) Boldog babavárást!!! :)
2016. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mindenkinek boldog babàzàst:)

2016. ápr. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!