Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ugye nincs baj a...

Szerintetek ugye nincs baj a babámmal?

Figyelt kérdés
Vérzésem nincs,görcs nincs,18hetesek vagyunk nem mozog még,és éhesnek se mondhatnám magam pedig sokat ettem viszonylag eddig!:(
2016. ápr. 12. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem a kérdést, ezek alapján miből gondolod hogy baja van?

Mozog ő csak még nem érzed :).

2016. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Második babámat vàrom, 21 hetes vagyok, és kb másfél hete érzem csak. Az elsőt 22 hetesen éreztem először mozogni.

Az étvágy meg tök változó.

De mostanában kell úgyis menned UH-ra,nem?

2016. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mozog még? Ezt hogy érted? Csak te nem érzed, amúgy nyilván mozog, hiszen él.:)


A 2. genetikai uh-ra mikor mész? hátha az megnyugtat majd.:)


éhesnek szerintem azért nem érzed magad, mert 1. tavasz van 2. téli tartalékod van 3. még nem vagy olyan sok hetes 4. nem biztos, hogy eleve ki volt merülve a szervezeted, hogy most ennie kelljen töménytelenül

2016. ápr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen jövőhét , első gyerekem várom és aggódok :(
2016. ápr. 12. 08:13
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Az elsőt én is végig idegeskedtem, nem fogom mondani, hogy ne izgulj, mert magamból kiindulva tudom, hogy fölösleges. De amìg nincs vérzés, meg erős, nem múló görcsök, addig nincs értelme stresszelni.

Jövő hét meg mindjárt itt van.

2016. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 16 hetesen éreztem először. Elso baba. De mindenki mas! :)

Nincsbaja nyugi. Vegyél egy szivhang hallgatót ,az teljesen megnyugtat :)

19es fel hetes kismami

2016. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!