Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha befektetnek kinyíló méhszáj...

Ha befektetnek kinyíló méhszáj miatt, de görcs nincs. Akkor ott benn mit csinálnak?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, ikrekkel, milyen vizsgálatokra/gyógyszerekre számíthatok?
2016. ápr. 12. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk naponta néznek szívhangot mindenkinek mindegy miért van bent, nem nagyon engednek felkelni, gondolom kapsz magnéziumot. Én később voltam bent (és más ok miatt) akkor nekem NST is volt mindennap de 28 hetesen nem gondolnám még.

Figyelik a méhszájat de azt se hiszem, hogy mindennap tennék, az se biztos, hogy jót tesz.

2016. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magnéziumt és görcsoldót is szedek. IIlletve eddig is hetente nézték a méhszájat :(
2016. ápr. 12. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi.

En harom nap utan hazajottem. Nem volt mehszaj ellenorzes. 5 napot voltam bent hazajottem inkabb. Kocsival 10 perc a korhaz ha fajna. Nem ellenorizhetik csak max hetente a mehszajat mert tovabn nyilhat.

2016. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 helyett 3 :D
2016. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, de mivel ikerekkel vagyok terhes, így bizony ellenőrizhetik. Az sztk-s doki is mondta, ill. a magándokim is, aki pont a kórház főorvosa :(
2016. ápr. 13. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!