Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint 5 hetes...

Az orvos szerint 5 hetes terhes vagyok de a tesztem meg mindig negativ. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Mult heten voltam ellenorzesen akkor voltam 4 hetes es latta a petezsakot amitol meglepodtunk mert a verzesem is megvolt. Rakszuresre mentem volna csak emlitettem neki, hogy kemeny a hasam mintha babas lennek ezert csinalt ultrahang vizsgalatot. Szoval idoben megjott a tesztem negativ.

Ez a kep az ultrahangrol lehet ez nem is petezsak? Megneznetek?

[link]



2016. ápr. 15. 08:05
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Ne bantsatok egymast tudom mindenki jot akar es a sajat tapasztalat irja le. Mindenkepp megirom szerdan mi volt es megegyszer koszonom nektek a biztatast!😊
2016. ápr. 15. 16:27
 22/44 A kérdező kommentje:
Ja meg azt akartam irni, hogy en is merem a homet es nem magas, szoval meg ebbe sem kapaszkodhatok😔 Az elozo terhessegnel magas volt egeszen a vetelesig.
2016. ápr. 15. 16:30
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok a tunetek miatt ne aggodj.. nekem nagyon picit feszult a mellem es almos voltam semmi tobb.. most jarok 9.heten es par napja kezdodott a hanyingerem.. :)
2016. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hetes menzesz ellenére maradtam babás :) doki először csak petezsákot látott rá 1 hétre már volt szívhangja is :)
2016. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
De jo kedves utolso! Mit mondtak neked mitol volt a verzes? A teszted gondolom pozitiv volt.
2016. ápr. 16. 07:13
 26/44 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz. Drukkolok
2016. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ma megyek a dokihoz delelott, alig aludtam ejszaka ugy izgulok. A tesztem azota negativ ha ugy veszem a verzest mintha mensi lett volna akkor pont mikor lenne ovum tojcsis nyakom volt aznap. Semmi terhes tunetem nincs annyi csak, hogy a hasam huzodik es ket napig fajt mult heten es most is egy napja. Meglatjuk😊
2016. ápr. 20. 06:17
 28/44 anonim ***** válasza:
drukkolok :)
2016. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Na nem lettem okosabb:( Nott a mehem es a peteszak is de regi ultrahang gepe van a szulesznonek es nem latja van e benne baba. Szombaton megyek egy profi ultrahang vizsgalatra akkor kiderul el e a terhesseg. Ha nem akkor abortusz tablettat kapok😔
2016. ápr. 20. 11:56
 30/44 A kérdező kommentje:

Ez a kepem a mostani ultrahangrol, most vagyok 6 hetes. Vert vettek ez alapjan mar holnap okosabb leszek mert a tesztem meg mindig negativ


[link]

2016. ápr. 20. 11:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!