Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint 5 hetes...

Az orvos szerint 5 hetes terhes vagyok de a tesztem meg mindig negativ. Baj lehet?

Figyelt kérdés

Mult heten voltam ellenorzesen akkor voltam 4 hetes es latta a petezsakot amitol meglepodtunk mert a verzesem is megvolt. Rakszuresre mentem volna csak emlitettem neki, hogy kemeny a hasam mintha babas lennek ezert csinalt ultrahang vizsgalatot. Szoval idoben megjott a tesztem negativ.

Ez a kep az ultrahangrol lehet ez nem is petezsak? Megneznetek?

[link]



2016. ápr. 15. 08:05
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

6os személyében megint egy okos, minden terhességet ismerő válaszadót tisztelhetünk.


Jelzem, nekem sose volt erős tesztem, nagyítóval kellett rajta keresni, a 24. dpo-n lett HALVÁNY, azóta se sikerült erősebb, és 18 hetes terhes vagyok...



Kérdező, nyugi, még bármi lehet :)

2016. ápr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Kérdező! Lehet azon kevés nők közé tartozol mint a tesóm. 3 hónapos a kisfia. Többféle tesztet is próbált (xepil, Gabriel) de nem lett egyik sem pozitív, még akkor sem mikor már volt UH képe a babáról. És többször is vérzett a terhessége alatt. Időre 4 kilóval született az egészséges babája. Úgyhogy van remény!!!
2016. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem miért kell egymást bántani.


Nem rosszból írtam, amit írtam, természetesen minden terhesség más. Javasoltam is a vérvizsgálatot. 5 hetes terhesen a hcg 18 és 7000 között van (kell legyen a normális fejlődéshez) ezt ki kellene mutassa a teszt. Természetesen bármi lehet. És szívből kívánom a legjobbakat.


Azt viszont nem értem miért kell egymást egyből leszólni és b...szogatni. egyik válasz értékes, a másik nem, ha valami nem tetszik szűrni kell a válaszok minőségét.


A férjem orvos, és van még "néhány" orvos ismerősöm, az elmúlt két hónapban meg amit átéltem és ahány vizsgálaton, meg laboron voltam, álmomban is fújom a megfelelő méreteket, vérkép adatokat.


Szóval mielőtt valakit leszólsz kedves akárhányadik, először lépjél bele és próbáld fel a cipőjét, menj egy kört vele.


Én jószándékból írtam és szívből kívánom, hogy senki közületek ne élje át azt, amit én néhány napja...

2016. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, hogy irtattok! Sokat jelent most nekem!😊

Kedves 6os nagyon sajnalom en is nehezen hevertem ki a tavalyi vetelesem es ezt most meg rosszabb, hogy kepem is van rola es semmi tunet az almossagon kivul! Szerdan kiderul mi van vagy volt ha gondoljatok megirom majd 10 re megyek a dokihoz! Megegyszer koszonom a biztatast jo olyat olvasni, hogy negativ teszt ellenere volt baba😊

2016. ápr. 15. 13:52
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak most lett pozitív a tesztem, es meg barmi lehet. Engem az nyugtat meg, hogy a hőmérsékletem magasan van. Habár ez is viszonylagos es nem is mindenkinek van fent, de azért többségben jellemző a 37 körüli hőfok terhesség alatt.
2016. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
88%

pont az ilyenekkel stresszelitek le, hogy "kellene lennie", meg stb.

Mondom, 18. hétbe lépek lassan, mégis alig észrevehető a második csíkom, pedig ott a baba, az 100%...

Én is tettem fel itt kérdést, majdnem ugyan így, mint a kérdező, és mindenki állított, hogy KELL LENNIE csíknak, erősnek, volt már méhen kívülire tippelés, felszívódás, minden.

Szóval köszi, azt hiszem közelebb vagyok a kérdező cipőjéhez...

2016. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
57%

akkor a te orvos ismerőseid és férjed szerint én terhes sem vagyok, ha nem jelzi a teszt??


És ne privit írj, mert nem fogom elolvasni

2016. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
39%

Nem fogom folytatni a Te meddő vitádat. Nyugi, nem írok. Menj és köss a betonba, ne itt parasztkodj másokkal.



Kérdező, majd írj, mi lett végül. Remélem örömhírrel jössz.

2016. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
kérdésedre válaszolva meg: ha a teszt nem jelzi, még lehetsz terhes, de ha a vérteszt se jelzi, akkor vagy nem vagy terhes vagy rosszul fejlődik a terhesség, hogy egész pontosan válaszoljak.
2016. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

ezt írtad:

nem tudom, hogyan lehet negatív a teszt terhesség esetén...már beágyazódástól lennie kell hcg nek.

Nálam kevés volt a hcg emelkedés napról napra, két naponta nem duplázódott...8 hetesen elvetéltem :(



Mivel nincs nicked, nem tudhatom/tudhattam, hogy a vérteszteset is te írtad. Innentől kezdve nincs igazad.

2016. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!